Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Smoothie'den güçlü olduğunu düşünüyorum. Ama yok ya ben dedim mi Hancock yc1 diye o kadar da değil ya. Kral hakiyi ileri seviye kullanıyorsa çok fena güçlüdür ama

Timsahla sevgilisi flamingo'yu öper
Dedin mi bende tam bilmiyorumda? Ama seviyesini epey yüksek görüyordun ondan sordum.

Dof'u öper tabii Dof'a herkes hasta,örnek Violet.

Ee ? Zoro fanlarından geçilmeyen forumda %42 almış herif.Zoro nefes alsa kendilerini kesen tipler bunlar.Ne yapayım şimdi zamanında Kata'nın 3 kata katladığı anketleri mi atayım buraya ?
Hiç işlenmeyen bir karakter karşısında işlenen bir karakterin anketine mi itibar edicez yoksa işlenmeye başlanmasıyla farkı koymaya başlayan karakterlerin anketine mi ? Hangisinin daha muteber olduğu belli.

Ben birkaç hafta ve ay önceden meydanı size bıraktım ve aman aman King savunmadım. Adam işlenmedi çünkü. Ama işlendiği zaman da alıp götüreceğini biliyordum. Bu haldeyken bile Kata'dan güçlü olduğunu kanıtladı. Daha göstermediği birçok numarası olduğuna göre King>Kata kesin bilgidir; yayabilirsiniz.

Hiç işlenmeyen bir karakter karşısında işlenen bir karakterin anketine mi itibar edicez yoksa işlenmeye başlanmasıyla farkı koymaya başlayan karakterlerin anketine mi ? Hangisinin daha muteber olduğu belli.

Ben birkaç hafta ve ay önceden meydanı size bıraktım ve aman aman King savunmadım. Adam işlenmedi çünkü. Ama işlendiği zaman da alıp götüreceğini biliyordum. Bu haldeyken bile Kata'dan güçlü olduğunu kanıtladı. Daha göstermediği birçok numarası olduğuna göre King>Kata kesin bilgidir; yayabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık