Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olay Zoro ile alakalı değil işte onu anlamıyonuz. Zoro fanları Zoro şöyle böyle yapacak derken diğer karakterlerin de bir şey yapabilmesine laf ediyordu sadece Zoro parlayacak gibi. Şimdi Kid ile Law Big Mom'ı birlikte alacak Zoro King'i alınacak öncesinde söylense itiraz ederdiniz onlar kim Big Mom'ı alacak ya da Luffy nasıl Kaido'yu teke tek yensin Sanji Queen'i yenemez felan çok dendi. Güç artışını azar azar verdi. Luffy sağ kol olurken imanı gevredi üstüne 30 bölümlük dövüş çizdi. Şimdi Zoro Sanji iki üç bölümde power up alıp yenecekler. Kid ve Law bir anda uyanış biliyor çıktılar onların da üst power upı bunu da ileri seviyede kullanmak olacak. Tayfanın diğer tüm üyeleri çok güçlendi neredeyse Uçan Altılı yendiler. Yani herkes çok büyük power up aldı. Zoro tabiki de arkada kalmayacak di mi? :D

Siz Zoro hakkında tahminden çok isteklerinizi yazdınız. Çoğu da gerçekleşmedi. Hele Law ile Kid'in Big Mom'ı indirirken Luffy'nin teke tek Kaido'yu indirirken Zoro'nun King'i indirmesine okey olmayacağınızı tüm forum bilir. :d
Bana en garip gelen şey zoro king’le eşleşecek diye base zoro g4 luffy’den güçlü dönmüş denmesiydi.
Pozisyona yakışır bişey yapıyorsa bile bunu birkaç p-up’tan sonra yapıyor. Bu kadarına bişey diyen olmazdı zaten.

Adam enmayla savaşa başladı. Bi p-up daha alacak galiba. Bu durumda bile mangaka ateş kesme verip ateş üreticisinin karşısına koymuş. Sorsan enmasız hali sağ koldu, enmayla sağ kolu çoktan aşmış olmuştu çatı bölümlerinde. O anki luffy’den (içten patlatan) daha güçlüydü. Ama üstüne kılıç karartma alınca bile sağ kol etmeyecekmiş ki ateş avantajı vermiş mangaka.

Bana en garip gelen şey zoro king’le eşleşecek diye base zoro g4 luffy’den güçlü dönmüş denmesiydi.
Pozisyona yakışır bişey yapıyorsa bile bunu birkaç p-up’tan sonra yapıyor. Bu kadarına bişey diyen olmazdı zaten.

Adam enmayla savaşa başladı. Bi p-up daha alacak galiba. Bu durumda bile mangaka ateş kesme verip ateş üreticisinin karşısına koymuş. Sorsan enmasız hali sağ koldu, enmayla sağ kolu çoktan aşmış olmuştu çatı bölümlerinde. O anki luffy’den (içten patlatan) daha güçlüydü. Ama üstüne kılıç karartma alınca bile sağ kol etmeyecekmiş ki ateş avantajı vermiş mangaka.
Gerçekten konu Zoro olunca gözlerin dönüyor xD

Luffy o kadar farklı güçlenme aldı ki hangisini kastettiğini bilmiyorum.
Zoro enma almış gitmiş Kaido'ya kalıcı hasar bırakmış, şimdiye kadar görülmemiş iki yonkou saldırısı ile perte çıkmış.

Lütfü aldığı onca güçlenmeye rağmen gelmiş Kaido'dan tek yemiş.

Ama gözün dönüyor Zoro daha güçlü gelmiş 2 yılın ardından dendiğinde xD Lütfü'ye daha objektif yorumlar atıyorum, senin Zoro ile ilgili yorumlarınla kıyaslarsak.

Zoro enma almış gitmiş Kaido'ya kalıcı hasar bırakmış, şimdiye kadar görülmemiş iki yonkou saldırısı ile perte çıkmış.

Lütfü aldığı onca güçlenmeye rağmen gelmiş Kaido'dan tek yemiş.

Ama gözün dönüyor Zoro daha güçlü gelmiş 2 yılın ardından dendiğinde xD Lütfü'ye daha objektif yorumlar atıyorum, senin Zoro ile ilgili yorumlarınla kıyaslarsak.
Günlerce savaşılan, yüzlerce/binlerce saldırı atılan mangada her şeyini 2-3 saldırıya koymuş karakter. Ordan hasar ölçüyorsun.

1 saldırıyı kılıçla bloklamış. Onda da birkaç saniyeliğine durdurduğunda daha saldırı kendine değmeden tüm kemiklerini bırakmış. Yine tüm dayanıklılığı bi anda harcanmış.

King gösteriyor işte zoro’nun “genel” seviyesini. En sağlam ikinci santoryu saldırısını sürpriz olarak attı. İnsan king düzgün hasar almamış.

Dayanıklılık/bloklama gücü desen king uzaktan isimsiz slash atmış. Onu bloklayan zoro live floor’un dışına kadar uçmuş.

Gösterdiği irade çok inanılmaz. Blokladığı bölüm söyledim bunu. Ancak bloklama seviyesi/dayanıklılık seviyesi ölçeceksen daha sağ kol’un slashını bloklayamıyor. Bunu eziklemek için de demiyorum power up’sız hali için normal (enmanın yardımı yok bloklarken).

Karakter tüm dayanıklılığını ve tüm hasarını bi anda harcadı. Sanki saatlerce o seviyedeymiş gibi yazıyorsun. Dediklerin doğru olsaydı zaten king’i ezip geçerdi çoktan.

Günlerce savaşılan, yüzlerce/binlerce saldırı atılan mangada her şeyini 2-3 saldırıya koymuş karakter. Ordan hasar ölçüyorsun.

1 saldırıyı kılıçla bloklamış. Onda da birkaç saniyeliğine durdurduğunda daha saldırı kendine değmeden tüm kemiklerini bırakmış. Yine tüm dayanıklılığı bi anda harcanmış.

King gösteriyor işte zoro’nun “genel” seviyesini. En sağlam ikinci santoryu saldırısını sürpriz olarak attı. İnsan king düzgün hasar almamış.

Dayanıklılık/bloklama gücü desen king uzaktan isimsiz slash atmış. Onu bloklayan zoro live floor’un dışına kadar uçmuş.

Gösterdiği irade çok inanılmaz. Blokladığı bölüm söyledim bunu. Ancak bloklama seviyesi/dayanıklılık seviyesi ölçeceksen daha sağ kol’un slashını bloklayamıyor. Bunu eziklemek için de demiyorum power up’sız hali için normal (enmanın yardımı yok bloklarken).

Karakter tüm dayanıklılığını ve tüm hasarını bi anda harcadı. Sanki saatlerce o seviyedeymiş gibi yazıyorsun. Dediklerin doğru olsaydı zaten king’i ezip geçerdi çoktan.
Saatlerce o seviye dediğin ne ? 2 yonkou seviyesi var mı bu mangada da o seviyede saatlerce dursun ?

Zoro, King'den saldırılar aldı ama adam hala dimdik King'in karşısında Lütfü gibi beş dakikalık oldu da King çay molasına mı gitti sanki ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık