Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King ciddileşmedi ne demek ya ? Ciddi değil miydi yani ? Sana diyorum gözün dönüyor diye sen kabul etmiyorsun.
Herif daha hibrit değil yahu. Ateş kıvılcımı bile göstermedi.

Katakuri de ciddiydi. Seni küçümsemiyorum dedi. Sonra bi baktık mızrağı çıktı. Sonra uyanış açtı. Sinirlenince sert hakisi çıktı. Kral hakisini de saklamıştı baya. 10 saatten sonra snakeman karşısında ilk kez kullanmaya başladığı şeyler bile vardı.

Ciddileşmekten kastım bu. Ciddi dövüşsen de tüm kozlarını baştan göstermezsin. Kaido hala taptığı oden’e bile hibritini en baştan göstermedi.

King’e özel 1-2 bölüm görürüz orda anlaşılır adamın tam seviyesi. Hibritle ateşini kombine eder. Sonra da zoro’nun o king’e karşı performansına bakarız.

Son düzenleme:
Biri 3 p-up ile yonkou karşısına çıkıp defalarca yeniliyor diğeri tek p-up'la kemiklerinin yarısından çoğu kırıkken yonkouya kalıcı hasar bırakıyor ama sorsan g4 Luffy>base Zoro.

Güzel deneme, güzel hikayecilik dosdummm.

Biri 3 p-up ile yonkou karşısına çıkıp defalarca yeniliyor diğeri tek p-up'la kemiklerinin yarısından çoğu kırıkken yonkouya kalıcı hasar bırakıyor ama sorsan g4 Luffy>base Zoro.

Güzel deneme, güzel hikayecilik dosdummm.
Yanlış anlamışsın g4>base zoro demedim. Umarım kalbin durmaz spoiler’a koyayım kendi riskinle oku:

Dressrosa’daki gear 4> enmalı zoro :)

Yani ? Zoro yukarda King'den daha güçlü karakterlere karşı da savaştı. Öyle milletin karnına atıştırmalık olarak falan da girmedi yada yerde yatıp hayatını diğerleri de kurtarmadı. Lütfü diye övdüğün karakter 5 kere başkalarının yardımına muhtaç kaldı Zoro bir kere.

Zoro her türlü daha güçlü dönmüş gelip @Monkey D Garp gibi zamanla gelişiyorlar işte falan de bari biraz olaya bakış açısı koyarsın neyse uzattık yeterince.
Bugün güj tartışma sınırıma yaklaştım çünkü ortada bir güj dengesi yok beni anlatan bir video ile buralardan kaçıyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık