Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana dürüstçe de ki bizimkilerin hiçbiri bu yaşında bu kadar güçlü olmamalı OP evreni içerisinde bunun bir mantığı yok. Ben de eyvallah aynen öyle haklısın diyeyim. Gerisi boş tatava. Bunun Luffy'si Zoro'su Sanji'si yok.
Neden olmasın diyeyim gayette olabilir. Normal insanlar bu yaşta normal güce sahiptirler.
Luffy küçükken seytan meyvesi yemiş büyük babası denizci kahramanıymış , abisi öldü gözünün önünde , arkadaşları öldürülüyor du gözünün önünde

Zoronun idolü öldü belkide çok bağlıydı ona
Sanji tam bir aile dramı ve zayıf çocuk muamelesi gördü yillar sonra durumu anladık

Chopper gene dram

Nami dram

Franky gibi küçük çocuğa dünyayı tehdit edevek silah emanet etmişler normalmi bu

Bunlar zaten normal kişiler değilken normal gelişim beklenemez. Gayette iyiler şuan
Bu işin yaşla ilgisi yok .
Biz ne öğrendik haki hakkında savasmadıkça gelişmeyecek.

Luffy ve zoro hakinin temellerini öğrendikten hemen sonra değilde 10 yıl sonra savasmaya başlasa ne değişecekti?
Gene aynı durum okucaktı.

He belki yaşlılıktan birileri ölür ama hic sanmıyorum.

Seride yaş büyüdükçe güç artmıyor , belli durumlar halinde karekterleri gelişir. Durum bu

Yoksa şuan KK Brookun hikayesini okuyorduk

Seride yaş büyüdükçe güç artmıyor , belli durumlar halinde karekterleri gelişir. Durum bu

Yoksa şuan KK Brookun hikayesini okuyorduk
Yaş büyüdükçe nereye güç artmıyor ya? Serideki karakterler (hayvan gibi potansiyeli olan karakterler bunlar) zirve dönemlerine 30'lu yaşlardan sonra girmeye başlamış. Bu adamlar hayatları boyunca denizlerde olup savaşan adamlar. Op evrenindeki insanlar bu şekilde kıvama geliyor. Bizim tayfa hariç. Bizim tayfa hikayenin işlenişi gereği bu konuda aşırı ekstrem kalıyor. Biz de bunu yemiş gibi yapıyoruz mevzu bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık