Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
IM'in fişini Luffy çeker büyük ihtimal. Başka nasıl olacak?
Dragon+Luffy vs İm diye düşünüyorum ben bu arada. İm'in tek kişiyle yenileceğini sanmıyorum hatta monkey ailesi vs İm bile olabilir. Shounen serilerde son kötüler fazla güçlü oluyor. Tabi hiçbir şey bilmediğimizden ne desek boş, her şey havada kalıyor.

Tüm yonkouların birbirinden ayıran özellikler var.
Shanks kılıç ustalığı
Bigmom ruhları
Kaido derisi ve meyvesi
Karasakal meyveleri ve zekası
Luffy ise dayak yeme seviyesi
?
Kaido, wb gibiler için ömürlerinde kaç kere yenildiklerinin rakamı verilir. Luffy için herbir dövüş başına ortalama kaç kere yenildiğinin rakamı verilir :D

Olay Luffy'nin dayak yemesinde değil. Zaten dayak yemesi gerekiyor. Dayak yemeden alması sıkıntı olur zaten. Sıkıntı bu dayağın kurgusunda. Sen daha bir önceki bölümü boşa çıkarırsan, ya da bu önemli anları off panel yaparsan, ya da Kaido'nun gücünü açıklamak için dövüşün en zirve anlarını beklersin manga da çöpe dönüşüyor. Yav şu Oda'nın etrafında yok mu birisi de adama azıcık yol göstersin. Gerçekten bu serinin gittiği nokta çok üzücü lan. Benim eserim değil ama ben bile üzülüyorum ya.

Kaido, wb gibiler için ömürlerinde kaç kere yenildiklerinin rakamı verilir. Luffy için herbir dövüş başına ortalama kaç kere yenildiğinin rakamı verilir :D
Luffy bu karakterlerin 20'li yaşlarındaki halleriyle dövüşse tükürüğünde boğacağı için aradaki bu farkı görmezden geliyoruz. Bir nevi 20 yaşındaki adamdan dayak yiyecek olmanın iadeyi itibarı olarak düşünebiliriz bu durumları.

Luffy bu karakterlerin 20'li yaşlarındaki halleriyle dövüşse tükürüğünde boğacağı için aradaki bu farkı görmezden geliyoruz. Bir nevi 20 yaşındaki adamdan dayak yiyecek olmanın iadeyi itibarı olarak düşünebiliriz bu durumları.
19 yalnız. 1 yılda çok şey değişiyor.:D 19 yaşındaki Luffy 19 yaşındaki bu elemanların hepsini bir döver tayfasına sokar zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık