Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben kesin gözüyle bakıyorum ya Kid'in seri sonunda Luffy ligi olacağına olmasa bile yakınlarında olacak yani. Bunu tartışmam. Yanıladabiliriz tabi kesin bir şey yok.:bilmem:
Bunun olması için luffy’nin de sadece wb, roger gibi döneminin efsane korsanlarından biri olması gerekir. Ama yüzyıllardır beklenen, Roger’ın da 20 yıldır beklediği seçilmiş kişi çıkacakmış gibi görünüyor.

Yolculuğa başladığından beri imkansızı başarıyor. Gökyüzü adasına giderken de belirtildi kader bu çocuğun çevresinde şekilleniyor. Bildiğin plot armoru var ve millet farkında. 3-4 aylık korsanken shicibukailer indirmeye başladı, dünya hükümetine savaş açıp hayatta kaldı. Amiral bunu avlamaya gitti olmadı. Hapishane bastı çıktı, marineford’a daldı sağ çıktı. Daha 20’li yaşlarının başında bi de.

En baştan beri yaptığı şeyler bu çocuğun şuana kadar görülmemiş bişey çıkacağını gösteriyor. Wb, Roger ligine çıkıp duracak olsa her korsan gibi normal bi şekilde ilerlerdi.

Bunun olması için luffy’nin de sadece wb, roger gibi döneminin efsane korsanlarından biri olması gerekir. Ama yüzyıllardır beklenen, Roger’ın da 20 yıldır beklediği seçilmiş kişi çıkacakmış gibi görünüyor.

Yolculuğa başladığından beri imkansızı başarıyor. Gökyüzü adasına giderken de belirtildi kader bu çocuğun çevresinde şekilleniyor. Bildiğin plot armoru var ve millet farkında. 3-4 aylık korsanken shicibukailer indirmeye başladı, dünya hükümetine savaş açıp hayatta kaldı. Amiral bunu avlamaya gitti olmadı. Hapishane bastı çıktı, marineford’a daldı sağ çıktı. Daha 20’li yaşlarının başında bi de.

En baştan beri yaptığı şeyler bu çocuğun şuana kadar görülmemiş bişey çıkacağını gösteriyor. Wb, Roger ligine çıkıp duracak olsa her korsan gibi normal bi şekilde ilerlerdi.
Bu seçilmiş kişi güç bakımından en olacaksa zaten benim dediğim çıkmaz ama işin içinde Mihawk'un bahsettiği herkesi yanına çekme muhabbetleri falan girerse sadece güç ön plana çıkmayabilir.

Zannetmiyorum.Böylr bir şey olmasını istemem de.Sonuçta bu seri bir battle shounen ve biz 1000 bölümdür Luffy'nin hikayesini izliyoruz.Seri sonunda en güçlü Luffy olacaktır kesinlikle.
Ya hangi Shounende ana karakter en güçlüsü olmuş ki One Piece'de olsun?

Dragon Ball; Goku yakın bile değil melek ırkına veya Beerus gibilerine.

Naruto; Serinin en güçlüsü Kaguya ve onun oğlu Rikudou. Rikudou mührünü almasından önce BSM Naruto Hashirama seviyesi bile değildi.

Bleach; Yhwach'ı geçtim Ichibei veya Haschwalth seviyesinde değil Ichigo.

Fairy Tail; Natsu Acnologia'nın seviyesine asla ulaşamadı.

Başka böyle Shounen var mıydı? NNT'de Chaos'u Meliodas'ın üstüne koyuyor herkes mesela. Katekyo Hitman Reborn ve Magi'den de örnek verirdim ama onları bu tarzda görmüyorum.

Ha siz Kidd üzerine tartıştığınız için belirteyim, Luffy >>> Kidd. Tartışmam bile. Luffy seri sonunda Roger seviyesine ulaşır ve geçer fakat işte o kadar. Joy Boy ve IM hakkında bilinen bir şey olmasa da muhtelemen daha güçlülerdir. Luffy'in bu ikisinin seviyesine gelmesine hiç gerek yok. :bilmem:

Ya hangi Shounende ana karakter en güçlüsü olmuş ki One Piece'de olsun?

Dragon Ball; Goku yakın bile değil melek ırkına veya Beerus gibilerine.

Naruto; Serinin en güçlüsü Kaguya ve onun oğlu Rikudou. Rikudou mührünü almasından önce BSM Naruto Hashirama seviyesi bile değildi.

Bleach; Yhwach'ı geçtim Ichibei veya Haschwalth seviyesinde değil Ichigo.

Fairy Tail; Natsu Acnologia'nın seviyesine asla ulaşamadı.

Başka böyle Shounen var mıydı? NNT'de Chaos'u Meliodas'ın üstüne koyuyor herkes mesela. Katekyo Hitman Reborn ve Magi'den de örnek verirdim ama onları bu tarzda görmüyorum.

Ha siz Kidd üzerine tartıştığınız için belirteyim, Luffy >>> Kidd. Tartışmam bile. Luffy seri sonunda Roger seviyesine ulaşır ve geçer fakat işte o kadar. Joy Boy ve IM hakkında bilinen bir şey olmasa da muhtelemen daha güçlülerdir. Luffy'in bu ikisinin seviyesine gelmesine hiç gerek yok. :bilmem:
IM'in fişini Luffy çeker büyük ihtimal. Başka nasıl olacak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık