Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten öyle bir meyvesi varsa Yamato fiziksel olarak tayfadaki herkesten üstün olur da iş teknik ve Ashura gibi tanımlanamayan bir güç olunca her an her şey olabilir. Başa baş gidip Yamato yenebilir, ama tek de yiyebilir.
Burada zoro'nun enma'yı kontrol edebilmesi çok önemli. Kaido'yu ıskaladıktan sonra bir süre savunmasız kalmıştı. O durumda yamato dalsa, zoro'nun suyunu çıkarırdı. O yüzden zoro'nun enma'yı kontrol edebilmenin göre vs sonucu değişir. Ben zaten bu iki karakterin seri sonundaki güç farklarının Ray ve oden gibi olacağını düşünüyorum. Yani zoro öndedir ama 1 2 tık.

Burada zoro'nun enma'yı kontrol edebilmesi çok önemli. Kaido'yu ıskaladıktan sonra bir süre savunmasız kalmıştı. O durumda yamato dalsa, zoro'nun suyunu çıkarırdı. O yüzden zoro'nun enma'yı kontrol edebilmenin göre vs sonucu değişir. Ben zaten bu iki karakterin seri sonundaki güç farklarının Ray ve oden gibi olacağını düşünüyorum. Yani zoro öndedir ama 1 2 tık.
Katılıyorum, ona Ray-Oden değil de Roger- Newgate hadi hiç olmadı Kaido- Linlin diyelim. Aradaki fark yine az olur ama aşağı yukarı bu seviyelerde olurlar.(İnş)

B. Haki ve dayanıklılık da da öndedir. Daha bir de görmediğimiz meyvesi var.
B.hakide daha önde olduğunu gösteren bir şey yok yalnız.Yumruk yumruğa da kokasıyla Luffy'nin kokasını yamultan bir Kata örneği varken hele

Karakterin dayanıklılık bazında daha üstün olduğunu gösteren gene bir şey yok.Ki orjinal çeviride adam silahlanmanın bile seviyeleri vardır diyor.Düz koka kullanıp kullanmadığı bile bariz değil kendisinin.Onu da atayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık