Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri keşke, "anamı mı yeneceksin" demeseydi de okuyuculara bu kadar çok malzeme vermeseydi.

Ahh, Oda böyle bir karaktere dedirttiğin şeye bak.
Bu okuyucunun anlamak istediği şey ile alakalı bir durum.Adamın dediği beni geçtin sıra Linlin'de mi demeye de çekilebilir.Yamato ise babasını dövmek için adam topluyor bir nevi.Ve bundan dolayı gömüldüğünü bir kere görmedim ben.

Bu okuyucunun anlamak istediği şey ile alakalı bir durum.Adamın dediği beni geçtin sıra Linlin'de mi demeye de çekilebilir.Yamato ise babasını dövmek için adam topluyor bir nevi.Ve bundan dolayı gömüldüğünü bir kere görmedim ben.
Kaido'yu dövmek için insan toplayan, zirve gücünde olmayan birisini neden gömelim? Luffy bile insan gücü topluyordu, Kid'e gel Kaido'ya karşı birlikte savaşalım demedi mi? Onu da gömelim o zaman.

Yamato potansiyeli olan birisi 48 yaşındaki birisini niye geçemesin? dsadsa

Kaido'yu dövmek için insan toplayan, zirve gücünde olmayan birisini neden gömelim? Luffy bile insan gücü topluyordu, Kid'e gel Kaido'ya karşı birlikte savaşalım demedi mi? Onu da gömelim o zaman.

Yamato potansiyeli olan birisi 48 yaşındaki birisini niye geçemesin? dsadsa
Kız tek döveceğim dese helal irade mirade deyip kotarırsın.Onu dövmek istiyorum bana yardım eder misiniz diyor yav.Yaştan potansiyel çıkarmak muazzam bir detay kanka yalnız .d Croco'nun,Saka'nın daha güçlü döndüğü yerde wano öncesindeki en büyük dövüşlerden birisini yaşamış,tayfasının yeni kaptanı olacak adamın aynı seviyede kalacağını düşündüren ney .dSeride 44 yaşıyla 46 arasında uçurum örneği olan bir Urouge varken hele.Luffy'nin dediğinin doğru olduğunu kim söyledi la ayrıca.Luffy'nin ortağı vardı zaten bana kalsa Kid'e onu demesi de boş.Seri sonu Yamato-Kata üzerine iddiaya girelim istersen pp üzerine xd.

Son düzenleme:
Kız tek döveceğim dese helal irade mirade deyip kotarırsın.Onu dövmek istiyorum bana yardım eder misiniz diyor yav.Yaştan potansiyel çıkarmak muazzam bir detay kanka yalnız .d Croco'nun,Saka'nın daha güçlü döndüğü yerde wano öncesindeki en büyük dövüşlerden birisini yaşamış,tayfasının yeni kaptanı olacak adamın aynı seviyede kalacağını düşündüren ney .d
Luffy de tek döveceğim demiyor ki?

Yaştan tabi potansiyel çıkaracağız. Croco ve Saka neden daha güçlü dönecek acaba? Bu karakterlerin serideki yerleriyle Katakuri'nin sence yeri aynı mı? Katakuri'nin güçlü dönmesi hikayeye ne katabilir? Yamato ise daha yolun başında, dış dünyayı bile tecrübe etmemiş birisi... Tabi ki 48 yaşındaki bir karaktere göre güçlenme olasılığı daha fazla.

Yaştan tabi potansiyel çıkaracağız. Croco ve Saka neden daha güçlü dönecek acaba? Bu karakterlerin serideki yerleriyle Katakuri'nin sence yeri aynı mı? Katakuri'nin güçlü dönmesi hikayeye ne katabilir? Yamato ise daha yolun başında, dış dünyayı bile tecrübe etmemiş birisi... Tabi ki 48 yaşındaki bir karaktere göre güçlenme olasılığı daha fazla.

Kata 48 yaşındaki birine göre baya genç gösteriyor, kendine iyi bakıyor demek ki :sapkali:

Anasını da biri dövüp rahatlatırsa Kata'yı keyfine diyecek yok.

Croco'nun serideki yeri şu anki aşamada Kata'dan fazla değil ki.Oda adam için önceden hazırlığı yapıyor zaten.Kaptan muhabbeti sırf laf olsun diye mi geçiyor William xd.Adam 12 saatlik hakilerin oldukça zorlandığı bir savaş yaşadı,son 3 saatinde açık yarayla dövüştü.Aynı mı kalacak hadi.Dövüşten dolayını geç serideki misyonu otomatik artan adam nasıl yerinde kalsın.Bu mantıklı bir şey mi.Dış dünya görmemiş de adasına Ace gibi birisi geliyor.Yamato hiç kimseyle dövüşmemiş gibi algı kasmaya gerek yok bence.Babasından defalarca kere dayak yediğini de kendi söylüyor zaten.Hiç dövüşmemiş birisiyle kesinlikle aynı durumda değil.Az önce de dedim Yamato-Kata için seri sonu iddiaya girelim istersen.Banına falan değil ama o kadar yükseğe girmem .d.Ki şu an bile hangi seviyede o bile değil Yamato'nun.

Hayır bu gözler 40 küsürlü yaşlarında çaylak Ace'e kaybeden Jinbei'nin sonrasında amiral saldırılarından hayatta kaldığı,yonko uçurduğu şeyleri görmedi sanki.

Son düzenleme:
Croco'nun serideki yeri şu anki aşamada Kata'dan fazla değil ki.Oda adam için önceden hazırlığı yapıyor zaten.Kaptan muhabbeti sırf laf olsun diye mi geçiyor William xd.Adam 12 saatlik hakilerin oldukça zorlandığı bir savaş yaşadı,son 3 saatinde açık yarayla dövüştü.Aynı mı kalacak hadi.Dövüşten dolayını geç serideki misyonu otomatik artan adam nasıl yerinde kalsın.Bu mantıklı bir şey mi.Dış dünya görmemiş de adasına Ace gibi birisi geliyor.Yamato hiç kimseyle dövüşmemiş gibi algı kasmaya gerek yok bence.Babasından defalarca kere dayak yediğini de kendi söylüyor zaten.Hiç dövüşmemiş birisiyle kesinlikle aynı durumda değil.Az önce de dedim Yamato-Kata için seri sonu iddiaya girelim istersen.Banına falan değil ama o kadar yükseğe girmem .d
Kaç sene sonra bitecek seri için iddiaya girmem. Hele Op gibi bir seri için gireceğimi düşünmüyorum. Zira Yamato tayfaya gelmezse de bir sonucunu göreceğimizi sanmıyorum.

Katakuri'nin zirve gücünün o olmadığını nereden biliyorsun? İlla her zorlu dövüşe giren güçlenecek galiba. Kaido da zorlanacak o da güçlenecek o zaman. :/ Yamato için dış dünyayı tecrübe etmemiş birisi dedim. Güçlü birisiyle dövüşmemiş demedim. Franky'i gibi bir şeyi bile ilk kez görüyor. :/ Dış dünyada çeşit yetenekte insanlar ve yetenekler var. Bunları tecrübe etmek tabi ki ona bir şeyler katacak. Örnek Luffy var.

Neyse, beklentiler üzerine boş tartışmaya doğru gidecek, uzatma gerek yok bence.

Kaç sene sonra bitecek seri için iddiaya girmem. Hele Op gibi bir seri için gireceğimi düşünmüyorum. Zira Yamato tayfaya gelmezse de bir sonucunu göreceğimizi sanmıyorum.

Katakuri'nin zirve gücünün o olmadığını nereden biliyorsun? İlla her zorlu dövüşe giren güçlenecek galiba. Kaido da zorlanacak o da güçlenecek o zaman. :/ Yamato için dış dünyayı tecrübe etmemiş birisi dedim. Güçlü birisiyle dövüşmemiş demedim. Franky'i gibi bir şeyi bile ilk kez görüyor. :/ Dış dünyada çeşit yetenekte insanlar ve yetenekler var. Bunları tecrübe etmek tabi ki ona bir şeyler katacak. Örnek Luffy var.

Neyse, beklentiler üzerine boş tartışmaya doğru gidecek, uzatma gerek yok bence.
Deme öyle yav heyecan oluyor.Yamato tayfaya gelir bence.Onlarca örneğini görmüşken zirve gücü olduğunu neden düşüneyim diyorum ben de sana.Adamın dövüşten çıkmasını geç,misyonu bile aynı kalmayacak zaten.

Jinbei dediğimiz adam şu anda 46 yaşında.40larının başında Ace'e kaybetmiş birisi.O bile üzerine koymuş görünen üzere.Croco zaten mangakanın halt yemesi onu geç,Urouge desen keza öyle,Akainu desen Kata'dan 10 yaş büyük nerdeyse,Kuzan da gelişmiştir.Garp desen orta yaşlarında Chinjao dede için dağ antrenmanı yapıyormuş.Marco'yu tam bilmiyoruz.O da dövüşten dövüşe girdi vs..Şu anki durumu keza MF'dekine göre daha etkileyici duruyor.Kaido zaten güçlenmiş yalnız.Oden'in kendisi diyor güçlenebildiğin kadar güçlen diyerek zaten.Altı boş değil onunda keza.Kaido dediğimiz adam 40 yıl önce bile miçoymuş.50 üstü rahat var yani o da.Ayrıca dış dünyayı görmek tecrübe katmaz demiyorum ben.Yamato hiç kimseyle dövüşmemiş gibi bir durum yok diyorum.Kızın ayağına Ace gelmiş en basitinden onla dövüşmüş.Neyse ilerde görürüz zaten bence de uzatmıyalım.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 31)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık