Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanki ötede boş beleş adamlar var.Şunu bizim tayfa çocukken yapsa bilboardlara boy boy ilan verirsin :hhh:
Reis Allah için yiğidi öldürür hakkını veririm az biraz biliyorsundur beni.Marco çok sağlam featler gösteriyor ama Vista'dan bahsediyoruz anasını satıyım.Wb tarafı çok fazla kayıp olur diye Kaido'lara dalmamışken yonkolar arasında uçurum olması fikri bana über geliyor.La kim var Roger tarafında Wb ile Roger,Oden ile Ray,Gaban'a toplu daldılar.Geriye kalan adamlar ne çıkacak en fazla .d

Vista da Mihawkı geri bastırtıyor.Ek olarak Wb tayfasi Kaidoların içinden geçer.
Reis bizim düşündüğümüz gibi değilmiş demek ki.Marco'nun kendisi diyor bunu bizzat mangada.Çok kayıp veririz tarzı konuşuyor.King ile Queen 2v1 de dayak yiyorda aradan 30 dk belki geçti Marco oldukça yorulmuş Peros diyor.Aynı King ile Queen hibrit açmadı.Bak rez al King 1v1 atarsa Marco'ya zorluk verecek oldukça.

Reis bizim düşündüğümüz gibi değilmiş demek ki.Marco'nun kendisi diyor bunu bizzat mangada.Çok kayıp veririz tarzı konuşuyor.King ile Queen 2v1 de dayak yiyorda aradan 30 dk belki geçti Marco oldukça yorulmuş Peros diyor.Aynı King ile Queen hibrit açmadı.Bak rez al King 1v1 atarsa Marco'ya zorluk verecek oldukça.
Tek atacak hali yok tabi ki zorluk verecek.Lakin çok kayıp vereceklerini düşünmüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık