Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reis Croco şu an ne lvl sence ?
Ben seviye söylemiyorum. MF sonrası ne çıkarsa şaşırmam. WB'nin MF de ki haline "Ben böyle bir adama mı yenilmişim" diyen biri vardı. Sonra Prime WB'yi gördük ki cidden öyle birine yenilmemiş bir canavara yenilmiş. Sengoku'nun WB'ye karşı bir şeyler beklediği biri kendisi idam platformunda ki sözleriyle.

Akainu, Doflamingo, Mihawk'a karşı yaptıkları ve sözleri ortada. Yeni Dünyaya tekrardan dönerken "Eğlenceli bulduğum Yeni Dünyaya gidiyorum" diyor. Tüm bunlardan öncesi WB'ye ulaşabilmiş birinden bahsediyoruz. Şuan bir Yonkou'ya ulaşmak için tayfanin nelerden geçtiği ortada. Luffy Cracker, Kata ve nicelerini gördü. Ace desen WB öncesi Jinbe atladı önüne vb.

Marco'nun bizzat "Krala o kadar kolay ulaşamazsın" dediği kişiye ulaşıp onunla dövüşmüş. Croc vazgeçmek bilmeyen ısrarcı bir adam. Almak istediği şeyi sonuna kadar kovaliyor. Bu yüzden zaten WB ona "Baş belası" diyor. Yani Mangaka işlemesede karakter hakkinda çok şey verdi. Bunları boşa verdiğini sanmıyorum. Pek çok kişinin düşündüğünden fazla güçlü gelecek o kesin.

Chopper Queen'den kan alıyorsa,Sanji'de Pageone'dan kan alamıyorsa demek ki.

Chopper>Sanji'ymiş.

Hatta suit ile bile yakalayamamış,Chopper'ı.

Nasıl mantık ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık