Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Yok değil.Öyle gözükmesinin sebebi şu :

Gavura vurur gibi vuruyor o yüzden :ehe: Allah yaratmış bunu demiyor. :D
Cidden demiyorum hani okunan ve hareketsiz bir şeyde o gümmmmm etkisini hissediyorsun vurduğu zaman. :D

Kizarudur.

Yonkoular için genel olarak düşünürsem bu adamların patlayıcı hızları çok yüksek. Uzun menzilli bir koşuda o kadar hızlı değillerdir ama patlayıcı hızları sıradan bir insanın tepkisi üzerinde.

Bunun bir benzerini MF'de gördük sanki. WB sinirlendiğinde daha akainu tepki vermeden çoktan arkasına ulaşmıştı. Aynı şekilde Garp Marco'nun önüne bir anda çıkmıştı. Bu adamların dövüş içindeki gücüne hızına ayak uydurabilecek insan sayısı bir elin parmaklarını geçmez.
Cidden patlıyorlar ya adamlar anlık hareketle. Linlin'inde aşağı kalır yanı yok deli karı çat yaptı Marco'nun gırtlağında bitti elleri.

Cidden demiyorum hani okunan ve hareketsiz bir şeyde o gümmmmm etkisini hissediyorsun vurduğu zaman. :D

Cidden patlıyorlar ya adamlar anlık hareketle. Linlin'inde aşağı kalır yanı yok deli karı çat yaptı Marco'nun gırtlağında bitti elleri.
Ben zamanında söylemiştim Luffy'nin Kaido'nun saldırısına gitmesinin sebebi geleceği bile göremeden darbeyi yemesiydi.

Zoro nasıl daha düşük bir seviyedeyken Kuma'yı yardı anlık patlama ile. Bu adamların her saldırısının arkasında böyle bir ivme var.

Aslında Zoro ve Killer dövüşü buna bir referans olacak galiba. Zoro dövüş içinde bir anlık dikkat dağınıklığı yüzünden ciddi bir şekilde yaralanmıştı. Şimdi karşısında iki tane canavar var ve Luffy dikkatinin asla dağılmaması gerektiğini hatırlatıyor. Önümüzde ki bölümde Zoro aynı anda iki yonkou'dan saldırı alacak ve buna tepki verecek. Hatta Luffy gibi geleceği bile görebilir. Buradaki gelecek belki direkt zaman olarak değilde saldırının geliş şeklini görebilir şeklinde olabilir. Ama ben çatı beşlisinin özellikle bu savaşta sağlam bir gözlem haki ve silahlanma hakisi kasacağını düşünüyorum. Hatta dövüşün ilerleyen aşamalarında 5'i birden kral haki bile salabilirler.

Ulan şu savaşla ilgili ihtimaller aklıma geldikçe heyecandan kuduruyorum. Çok güzel olacak.

Son düzenleme:

Üye silindi 1004

Ben zamanında söylemiştim Luffy'nin Kaido'nun saldırısına gitmesinin sebebi geleceği bile göremeden darbeyi yemesiydi.

Zoro nasıl daha düşük bir seviyedeyken Kuma'yı yardı anlık patlama ile. Bu adamların her saldırısının arkasında böyle bir saldırı var.

Aslında ben Zoro ve Killer dövüşü buna bir referans olacak galiba. Zoro dövüş içinde bir anlık dikkat dağınıklığı yüzünden ciddi bir şekilde yaralanmıştı. Şimdi karşısında iki tane canavar var ve Luffy dikkatinin asla dağılmaması gerektiğini hatırlatıyor. Önümüzde ki bölümde Zoro aynı anda iki yonkou'dan saldırı alacak ve buna tepki verecek. Hatta Luffy gibi geleceği bile görebilir. Buradaki gelecek belki direkt zaman olarak değilde saldırının geliş şeklini görebilir şeklinde olabilir. Ama ben çatı beşlisinin özellikle bu savaşta sağlam bir gözlem haki ve silahlanma hakisi kasacağını düşünüyorum. Hatta dövüşün ilerleyen aşamalarında 5'i birden kral haki bile salabilirler.

Ulan şu savaşla ilgili ihtimaller aklıma geldikçe heyecandan kuduruyorum. Çok güzel olacak.
Beni de ihtimaller çok heyecanlandırıyor da umarım Oda liboşluk yapıp başka bir güçlü karakteri oraya getirmez umarım. Bizimkilerin dövüşüp gelişmesini çok istiyorum.

Beni de ihtimaller çok heyecanlandırıyor da umarım Oda liboşluk yapıp başka bir güçlü karakteri oraya getirmez umarım. Bizimkilerin dövüşüp gelişmesini çok istiyorum.
Ondan sonra bir şey kalmıyor zaten dhdh Lütfü YC1 görse Pica olayındaki gibi Zoro koş oğlum der. Bu saatten sonra Yonkou tokatlarsa geriye ne kalır?

Sonu çok leş olacak bak gör.

Üye silindi 1004

Ondan sonra bir şey kalmıyor zaten dhdh Lütfü YC1 görse Pica olayındaki gibi Zoro koş oğlum der. Bu saatten sonra Yonkou tokatlarsa geriye ne kalır?

Sonu çok leş olacak bak gör.
Yani illa bir şey kalmasına gerek yok. BB var daha iki meyveli adam Yonkou üstüdür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık