Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Punk vice’ın boyutu hakkında kafam karıştı benim. Kaido 8.3 metrelik adam ve punk vice’ın elleri büyük geldi:

Ama şuralarda insan boyunda gibi değil mi? Hem kidd hem luffy’e kıyasla çok da büyük değil:

Metallerin üstünde Kidd’in daha küçük durması gerekmiyor mu? Zoro ve luffy de ellere kıyasla büyük baya.

Bişey anlamadım valla. Kaido’yu yenme stratejisi de zaten garip. “Madem senin derin kalın o zaman sıkıştırıp ezerim seni” diyor manyak herif. Mangaka kidd’i çatıya çıkarmak için böyle bişey uyduracağına vol 1 özel armament verseydi keşke.
Robot’un elleri hep 10 metre falansa o güzel. Ama ezmeye çalışmak yerine duvar şeklindeki hakiyi kullanmasını tercih ederdim.

Sizce Marineford savaşında Luffy olmasaydı, Shanks yine de savaşı durdurmaya gelir miydi ?
Daha luffy görülmeden yola çıkmış olması lazım. Baya uzaktan geliyor. Big mom’ın kendi bölgesindeki 2 ada arası mesafe bile 10 saat falan sürdü.

kaido’yla yolda karşılaşması da luffy ortaya çıkmadan önce söylendi diye hatırlıyorum.

Bence Shanks'ın Wb'yi uyarması da Luffy için olabilir. Şİmdi bu mal yakalansa Luffy de kurtarmaya gidip kendisini tehlikeye atar diyerek Wb'yi uyarmıştır. Senin halefin benimkinin başını yakacak!

Üye silindi 6810

Punk vice’ın boyutu hakkında kafam karıştı benim. Kaido 8.3 metrelik adam ve punk vice’ın elleri büyük geldi:

Ama şuralarda insan boyunda gibi değil mi? Hem kidd hem luffy’e kıyasla çok da büyük değil:

Metallerin üstünde Kidd’in daha küçük durması gerekmiyor mu? Zoro ve luffy de ellere kıyasla büyük baya.

Bişey anlamadım valla. Kaido’yu yenme stratejisi de zaten garip. “Madem senin derin kalın o zaman sıkıştırıp ezerim seni” diyor manyak herif. Mangaka kidd’i çatıya çıkarmak için böyle bişey uyduracağına vol 1 özel armament verseydi keşke.
Robot’un elleri hep 10 metre falansa o güzel. Ama ezmeye çalışmak yerine duvar şeklindeki hakiyi kullanmasını tercih ederdim.
Perspektif ile alakalı bi sahnede luffy'den uzak iken onla aynı boy gibi gözüküyor öbüründe kaido nun yanında iken baya büyük görünüyor bakış açısı ile alakalı sadece.

Oda'nın bu haftaki Shounen Jump dergisinde ki yorumu:

Author Ichiro Oda's comment in this week's Shonen Jump magazine: "Thank you very much for all the congratulations on the day I completed Chapter 1000. Many thanks to all the mangaka in Issue 5/6."

Bölüm 1000 kutladığınız için okuyuculara ve Shounen Jump mangakalarına teşekkürler.

Oda'nın bu haftaki Shounen Jump dergisinde ki yorumu:

Author Ichiro Oda's comment in this week's Shonen Jump magazine: "Thank you very much for all the congratulations on the day I completed Chapter 1000. Many thanks to all the mangaka in Issue 5/6."

Bölüm 1000 kutladığınız için okuyuculara ve Shounen Jump mangakalarına teşekkürler.
1002 hakkında ya da serinin devamı hakkında bilgi vereceğine gene boş yapmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık