Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Snake-man, Xebec'e çok benziyor. Acaba meyvenin önce ki sahibi Xebec olabilir mi diye tereddüte düştüm ama öyle bir şey olsaydı BM ve ya Kaido söylerdi. Lakin Snake-Man'deki Luffy aşırı benziyor Xebec'in silüetine.

Snake-man, Xebec'e çok benziyor. Acaba meyvenin önce ki sahibi Xebec olabilir mi diye tereddüte düştüm ama öyle bir şey olsaydı BM ve ya Kaido söylerdi. Lakin Snake-Man'deki Luffy aşırı benziyor Xebec'in silüetine.
Zaten sürekli Snake Man modunda gezmiyordur Xebec. Bence önceki kullanıcısı Joy Boy. Ondan sonra Luffy'ye kadar bir daha kullanan olmamıştır. Hatta adının ''Joy'' Boy olması ve Oda'nın, Luffy'ye bu meyveyi seçmesindeki sebebin eğlenceli, komik olması hakkında ufacık bir teori yazmıştım.

Zaten sürekli Snake Man modunda gezmiyordur Xebec. Bence önceki kullanıcısı Joy Boy. Ondan sonra Luffy'ye kadar bir daha kullanan olmamıştır. Hatta adının ''Joy'' Boy olması ve Oda'nın, Luffy'ye bu meyveyi seçmesindeki sebebin eğlenceli, komik olması hakkında ufacık bir teori yazmıştım.
Joy Boy'da Gomu Gomu meyvesini ister miyim emin değilim :( Meyve onda çıkarsa reenkarne muhabbetine bağlar ve kalite açısından çok kötü bir durum olur gibi :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık