Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Sengoku dan iyi biliyon herhal :hıh:

Tekrar ediyorum 2 yıl korsanlık hayatı var.
İki yıl boyunca ne yapmış? Yatmış mı?

Ace kadar boş adam yok ha! Sağ kolu bile yok.

Kafayı yemiş Kid'in bile sağ kolu var. Edward'ın Oden'le Marcosu var. Hatta Brook'un kaptanının bile Brook'u varmış. Luffy'nin yanında aslanlar parçası Roronoa Zoro var. Fakat Ace'in ikinci adamı yok mu? İki yıllık korsanlık hayatı boyunca bir tane bile çok güvendiği adamı olmamış. Daha tayfadan kaçalı bir sene olmamış Karasakal bile bi dolu eküri toplamış kendine. Ace ne biçim birisi ya? Korsan dediğin yalnız mı gezer? Dünya'nın En Güçlü Adam/Kadını/Yaratığı bile asla yalnız gezmiyor. ,

Ace'in neden hiç Roronoa Zorosu yok? Çünkü çöp Ace.

Üye silindi 1004

Zoro fanı plot armordan bahsediyor. Ulan her şeye dayanıyor, niye? Çünkü o Zoro. :/
Zoro'nun bugüne kadar bi tane bile plot armorluk durumu olmadı. Gözlerimle okudum, gözlerimle izledim Zoro'nun bir tane plot armor yaşadığını daha görmedim. Umarım da görmem. Roronoa Zoro > Monkey D. Luffy

İki yıl boyunca ne yapmış? Yatmış mı?

Ace kadar boş adam yok ha! Sağ kolu bile yok.

Kafayı yemiş Kid'in bile sağ kolu var. Edward'ın Oden'le Marcosu var. Hatta Brook'un kaptanının bile Brook'u varmış. Luffy'nin yanında aslanlar parçası Roronoa Zoro var. Fakat Ace'in ikinci adamı yok mu? İki yıllık korsanlık hayatı boyunca bir tane bile çok güvendiği adamı olmamış. Daha tayfadan kaçalı bir sene olmamış Karasakal bile bi dolu eküri toplamış kendine. Ace ne biçim birisi ya? Korsan dediğin yalnız mı gezer? Dünya'nın En Güçlü Adam/Kadını/Yaratığı bile asla yalnız gezmiyor. ,

Ace'in neden hiç Roronoa Zorosu yok? Çünkü çöp Ace.
Adamı övmemen gerek, yermek için yazmıyor musun yoksa :gamyon:

Reis Ace İle Luffy arasında ki bazı farkları belirtmiyorsun bak ayıp ediyorsun. Biri’nin üstüne su damlaları falan düşüyor. Her şeyi geçtim Saka, Ace’i deldi garibim öldü, Aynı Saka, Luffy’i de deldi adamı Law kurtardı. Luffy tam bir arı müthiş bal yapıyor adam :/
İkisi de tek bir orak darbesine bayılmayacak adamlar.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık