Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya hadi abicim hadi ya, bak seninkinin durumu aynen bu. :oleyo2: Çakmak ateşli 'bıbıcım' sınava bile giremez.

@Meiou
Yanlış kişilerle ittifak kuruyorsun pişman olacaksın. :(
Attığım manga sayfaları biraz ağır geldiği için tshirt falanla ayakta kalabiliyorlar Ace ölmeseydiler falan. 2 yıl boyunca eğitim almışlar falan, 2 yıl boyunca Beyazsakalın koruması altında gelebildiği noktayı biliyoruz PatatAce'in.

Ace 17'ye bastığı an yola çıktı korsan olarak.:( WB'den 100 den fazla kez dayak yemiş. Luffy o kadar dayak yese 17 yaşında Korsan Kral olmuştu.

WB ders niteliğinde dayak atmıştır da işte Ace ders alamamıştır.

Ace 17'ye bastığı an yola çıktı korsan olarak.:( WB'den 100 den fazla kez dayak yemiş. Luffy o kadar dayak yese 17 yaşında Korsan Kral olmuştu.

WB ders niteliğinde dayak atmıştır da işte Ace ders alamamıştır.
Reis Ace İle Luffy arasında ki bazı farkları belirtmiyorsun bak ayıp ediyorsun. Biri’nin üstüne su damlaları falan düşüyor. Her şeyi geçtim Saka, Ace’i deldi garibim öldü, Aynı Saka, Luffy’i de deldi adamı Law kurtardı. Luffy tam bir arı müthiş bal yapıyor adam :/

Reis Ace İle Luffy arasında ki bazı farkları belirtmiyorsun bak ayıp ediyorsun. Biri’nin üstüne su damlaları falan düşüyor. Her şeyi geçtim Saka, Ace’i deldi garibim öldü, Aynı Saka, Luffy’i de deldi adamı Law kurtardı. Luffy tam bir arı müthiş bal yapıyor adam :/
Aaa lütfen. Evren senin etrafında dönüyorsa sen bir şeyler başarmış olursun.
Ace ile kıyaslamak nedir hadsiz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık