Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wb'nin bu tarzda havadan yükselerek böyle kılıcını savurmasından sağ çıkabilecek bir babayiğit tanımıyorum.
Sen amma şişirdin bu adamı. Eşit bu adamlar.
Yakında ele ayağa düşürecek bu dokundurmadan çarpıştırmayı, kral haki ve ödüllere yaptığı gibi.

Wb'nin bu tarzda havadan yükselerek böyle kılıcını savurmasından sağ çıkabilecek bir babayiğit tanımıyorum.
Sen amma şişirdin bu adamı. Eşit bu adamlar.
Şu çarpışma serinin en epik çarpışması. Çizim kalitesi, atmosfer, çarpışanların seviyesi, gelecekte yapacakları, dünyaya kattığı şeyler. Cidden bir elin parmağına sığmayacak şeyler saklı bu karede.

Onu kendi de bilmiyordur.
Bana kalırsa savaşmak için kendini kılıç kullanmaya odaklamış ve bunun üzerine kendisini eğitmiş kişilere diyebiliriz. Seride kılıcı sadece ofansif olarak avantaj elde etmek için kullanan bir sürü kişi var. Örneğin; Bigmom ve pek çok denizci eri. Mesela bu tür kişilere kılıç ustası diyemeyiz. Sadece Fuji ve Law gibi adamlar biraz kafa karıştırıyor. Fuji'ye tam bir şey diyemesem de bence Law bir kılıç ustası değil. Evet, kullandığı teknikler kılıç üzerine ancak bunları meyvesini daha efektif kullanabilmek adına geliştirmiş. Tam tersini Shilliew'de gördük; normalde bir kılıç ustası ve şimdi yediği meyve sayesinde kılıç tekniklerini gizlemek suretiyle kılıç ustalığını daha efektif kullanabiliyor.

Alfa Roger, Beta Wtihebeard fantezileri buraları kaplamışken de bir durun işin aslını öğrenek dedik, o zaman da böyle cevaplar geldi.
Sonuç; Roger, Whitebeard'a secde etti.:rolleyes:
Gören de daha güçlü olduğu için secde etti sanacak. Beleş'e bulduğu ve sonrasında öldükten sonra bile umursamadığı adam için secde ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık