Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şöyle tüm shichiler teker teker harcanmış gösteriliyor sırasıyla. İmpel Down sahneleri falan.
Sonraki sayfada tahtında oturan Mihawk ve yerde uzanan yeşilboğa...
Şu sahneye forumun yüzde 60ı düşer

Şöyle tüm shichiler teker teker harcanmış gösteriliyor sırasıyla. İmpel Down sahneleri falan.
Sonraki sayfada tahtında oturan Mihawk ve yerde uzanan yeşilboğa...
Şu sahneye forumun yüzde 60ı düşer
Shichi'lerin o kadar kolay harcancağını düşünmüyorum.Buggy dışında her biri Amiral
seviyesine yakın isimler.

Haki kullancıları karşısında yayılmak çok kullanışlı değil. Duman özelliğinin olayı oysaki bu; Magma, Işık ve Buz Logia meyvelerinin yayılmaya çok ihtiyacı yok mesela
Yani bu dediğini çok çok önceden belki kabul ederdim ama şuan sonuçta forumda amiral savunması olarak geçen bir olay var bunu kullanmaması içinde bir sebep yok smokerin. Ayrıca yaratıcı başka şekillerde kullanabilir zaten yayılması anlamsız olduğu için bunu diyorum. Ne bileyim duman sonuçta sıkışabilen birşey bu sıkışmayı kullanarak ani güçlü saldırılar bile yapabilir anlıyacağın lastik meyvesine neler çizen yazarımız bu meyveye de bir kaç uprage yapabilir ve gerçek potansiyelini görebiliriz.

Law luffy olmadan da tek başına karnına delik açtı. Baştan oku şu dövüşü. Gammadan sonra g4 aşamasına kadar dof gene bariz üstün. Evire çevire dövüyor kendine gelince. Git şunu baştan oku allasen. G2 beni gıdıklıyor diyor. g3ü örümcek ağı ile durduruyor tekmelerle oradan oraya savuruyor.
Bana baştan oku diyeceğine biraz kendin okumayı dene.Adamın karnında delik açsa nolur.Doffy sonra böyle saldırılar yapmayı kes deyip kolunu kesiyor herifin.Bunu Luffy'ye yapabileceğine inanıyor musun gerçekten sen.Kata'ya uzuv vermemiş adam Dof'a mı verecek.Evire çevire dövüyor dediğin tek bir,iki tane tekme koyup elini bağlamak.G3leri durdurmak mesele değil, mesele o g3ü ezebilmek.Dof bunu yapabildiğini göstermedi.Cracker'ın bisküvi askeri bile gösterirken bide.G2 beni gıdıklıyor diyen adam aynı g2 saldırısına kan kusuyor onu geç.Aynı Dof g2ye hızlı diyor.Herifin saldırılarına Luffy rahatlıkla ayak uydurabiliyor.Kyros'u kurtardığı sahne en bariz örneği.Gamma sonrası net üstün olan Dof'a bak sen.Bu bariz üstünlük değil.

Bariz üstünlük böyle olur

Bana baştan oku diyeceğine biraz kendin okumayı dene.Adamın karnında delik açsa nolur.Doffy sonra böyle saldırılar yapmayı kes deyip kolunu kesiyor herifin.Bunu Luffy'ye yapabileceğine inanıyor musun gerçekten sen.Kata'ya uzuv vermemiş adam Dof'a mı verecek.Evire çevire dövüyor dediğin tek bir,iki tane tekme koyup elini bağlamak.G3leri durdurmak mesele değil, mesele o g3ü ezebilmek.Dof bunu yapabildiğini göstermedi.Cracker'ın bisküvi askeri bile gösterirken bide.G2 beni gıdıklıyor diyen adam aynı g2 saldırısına kan kusuyor onu geç.Aynı Dof g2ye hızlı diyor.Herifin saldırılarına Luffy rahatlıkla ayak uydurabiliyor.Kyros'u kurtardığı sahne en bariz örneği.Gamma sonrası net üstün olan Dof'a bak sen.Bu bariz üstünlük değil.

Gamma sonrası luffy anca kan kusturabiliyor. Çünkü vurabiliyor artık. Gamam sonrası dof kendine gelince evire çevire dövüyor. Gitmiş gammadan hemen sonrasının fotosunu atıyorsun :D Yav git baştan oku. Ayrıca dof g3e baskın gelmek zorunda da değil. İster kaçar ister durdurur. Adamın dövüş tarzı o. Halla halla :D

Miyata Dof'un katayı evire çevire dövüp yenmesine gerek yok, dayanıklılığı ile çok rahat alır Katayı. Kata'nın karekter olarak Dof karşısında şansı yok girer bir gençlik yılları travmasına gene kaybeder çok şey etme olayı xD

Miyata Dof'un katayı evire çevire dövüp yenmesine gerek yok, dayanıklılığı ile çok rahat alır Katayı. Kata'nın karekter olarak Dof karşısında şansı yok girer bir gençlik yılları travmasına gene kaybeder çok şey etme olayı xD
Konu Kata vs Doffy değil bu bir.Dof Kata'yı dövmeyi bırak dokunamaz bile bu iki.Dof'un dayanıklılığı da Kata'nın yanından bile geçmez bu da üç.Önce base Luffy'ye adam akıllı üstünlük kurabilsin sonra abilerinin ligine belki göz kırpar.

Gamma sonrası luffy anca kan kusturabiliyor. Çünkü vurabiliyor artık. Gamam sonrası dof kendine gelince evire çevire dövüyor. Gitmiş gammadan hemen sonrasının fotosunu atıyorsun :D Yav git baştan oku. Ayrıca dof g3e baskın gelmek zorunda da değil. İster kaçar ister durdurur. Adamın dövüş tarzı o. Halla halla :D
O resimleri Dof gamma sonrası bile ezdi deyip çok bilmişlik yaptığın için attım.Ezdiği falan yok,orası senin fantezin.Millete oku diyeceğine kendin okumayı dene bir önce.1v1 dövüşte birisine tekme atıp uçurmak onu ezdiğin anlamına gelmez.Hele en güvendiğin tekniklerin bile rakibin en temel formunda bile sana adam akıllı bir avantaj bile vermiyorsa ya da rakibinin tekniklerine verebilecek bir cevabın yoksa hiç vermez.G4e tepki bile verememesi,Jozu'yu kitleyen Parasite yeteneğini Luffy'nin hiç etmesi,uyanışının g4e zarar bile verememesi,uyanışıyla hakisi daha yeni gelmiş Luffy'ye zar zor zarar verebilmesi vb.. diye uzayıp gider.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık