Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu Kata vs Doffy değil bu bir.Dof Kata'yı dövmeyi bırak dokunamaz bile bu iki.Dof'un dayanıklılığı da Kata'nın yanından bile geçmez bu da üç.Önce base Luffy'ye adam akıllı üstünlük kurabilsin sonra abilerinin ligine belki göz kırpar.
Sence öyle diyelim, çünkü Dof, Kata'dan kendisine kupa ası yapar dövmekle bırakmaz :bilmem:

Çok fazla gizem kasması, hikayeyi düzgünce anlatmak yerine küçük anlaşılması zor ipuçları bırakıp gerisini serinin kitlesinin tahminine bırakması, eski gizemleri açıklamak yerine sürekli yerine yenisini koyması, sürekli yeni karakter çıkarıp geçmişi hakkında yeterince bilgi vermemesi, sürekli ama sürekli yeni gizemli karakterler ortaya çıkması. İki serinin de aslında kitlesinin ürettiği teorilerin yarattığı meraktan ve bilinmezlikleri herkesin kendi kafasına göre doldurması sebebiyle çıkan tartışmalardan dolayı sürekli hypelanması. Tabi ki One Piece bu kadar abarttığım kadar yok ve sırf bu dediklerimden ibaret değil, sadece benzetiyorum.
Böyle yazınca benim aklıma da Lost geldi.

Güzel cevapta onlar kimlerdi :D ağır toplardan sanırım smothie ve prospero vardı başka kimler var
Bu resimde birkaç kişi var.Bide adını unuttuğum bembeyaz tenli pembe burunlu biri vardı.Onuda görmüştüm.Kısacası gemiyle gelenlerin alayı gelmiştir.Bence bu konuda önemli olan bir tek Katakuri.Big Mom tam ölmek üzereyken kuul bir şekilde gelip anasını kurtaracak bence Katakuri.İçimde öyle bir his var.

Bu resimde birkaç kişi var.Bide adını unuttuğum bembeyaz tenli pembe burunlu biri vardı.Onuda görmüştüm.Kısacası gemiyle gelenlerin alayı gelmiştir.Bence bu konuda önemli olan bir tek Katakuri.Big Mom tam ölmek üzereyken kuul bir şekilde gelip anasını kurtaracak bence Katakuri.İçimde öyle bir his var.
Cracker ve Kata gibi dövüşü görülmüş karakterlerin olmaması bana sanki oradaki kişileri potansiyel harcıyacak gibi geliyor Oda. Arc sonunda Bmnin tayfa dağalmış, smothieyi law almış, daifikuyu franky, montdoru usoop harcamış görebiliriz. Hatta Bb tayfası katanın tuttuğu adayı yok etmiş olabilir.
Yalnız kalmış bir Bm bekliyorum.

Cracker ve Kata gibi dövüşü görülmüş karakterlerin olmaması bana sanki oradaki kişileri potansiyel harcıyacak gibi geliyor Oda. Arc sonunda Bmnin tayfa dağalmış, smothieyi law almış, daifikuyu franky, montdoru usoop harcamış görebiliriz. Hatta Bb tayfası katanın tuttuğu adayı yok etmiş olabilir.
Yalnız kalmış bir Bm bekliyorum.
Senin senaryon benim Katakuri senaryomun altyapısı niteliğinde.Tuttururuz inşallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık