Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Coby hadi iki yıllık arada çok gelişti ama daha yeni dünyaya bizimkiler açılalı 1 yıl olmadı neler neler yasadılar o yüzden güçlenmeleri normal ama Coby nasıl güçleniyor aklım almıyor gerçekten.
Millet coby'i luffy ile bir tutuyor. 2 3 arc ssonra amiral olacağını falan sanıyor ama oda 956'da koramiral yazdığı coby'i hemen koramiral değil diye düzelttirdi. Eger hancock'u coby'e aldırtcak olsa düzelttirmezi.

Millet coby'i luffy ile bir tutuyor. 2 3 arc ssonra amiral olacağını falan sanıyor ama oda 956'da koramiral yazdığı coby'i hemen koramiral değil diye düzelttirdi. Eger hancock'u coby'e aldırtcak olsa düzelttirmezi.
Aslında Coby'nin Hancock'u alabileceğini sanmıyorum ama Oda'nın "sabo ,vivi ve hancock'un başları belada olacak" diye bir açıklaması var sanırım. Bu biraz düşündürüyor. Belki de Coby Hancock'u aldıktan sonra koramiral olacaktır bu yüzden düzelttirmiştir.

Aslında Coby'nin Hancock'u alabileceğini sanmıyorum ama Oda'nın "sabo ,vivi ve hancock'un başları belada olacak" diye bir açıklaması var sanırım. Bu biraz düşündürüyor. Belki de Coby Hancock'u aldıktan sonra koramiral olacaktır bu yüzden düzelttirmiştir.
O konu hakkında 2 teorim var. Ya yazdığı yazı troll amaçlıydı.( imkansız değil oda troll biri zaten) ya da o gemide başkaları da var. Şahsen amiral ya da en kötü ihtimalle 2 amiral adayın 'dan birinin olduğunu düşünüyorum.

Coby Hancock'u yenerse ve Hancock savaşını Oda çizmezse direkt atlama ile gösterirse kaybolup gitsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık