Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kraker 11 saatlik savaşın sonunda yapmadığı gösterildi. Killer ile Zoro 1 dakka kapıştı mı onu sorgula.:rolleyes:

Bu arada hem Zoro tek attı diyorsunuz, Killer kalibresi değil. Hem de kokasız Killer saldırısı+ Zoro'nun kendini zorlaması+açlık Zoro'yu bayılttı diyorsunuz. Sonra King çok güçlü adam diyorsunuz. Ama King'ten bunları aşacak bir saldırı çıkar mı dediğimde de sessiz kalıyorsunuz.

Zoro fanları bitmiş.:( King vurdu mu Zoro'ya tek atmalı. Manga sayfaları onu gösteriyor.:D Enma ile geliştiyse başka ama.
King'in Zoro'ya tek atması için Luffy'nin Kaidou karşısındaki hali gibi olması lazım. Luffy orda Ryuudan habersizdi, meyve+haki kombosunu kolay kolay geçecek bişey olduğunu düşünmüyordu büyük ihtimalle. Aynı durum Zoro'da olur mu emin değilim. Kendisini zaten bedeninin dışına, yani kılıçlarına yüklediği haki ile koruduktan sonra zor. Bi de Kaidou kim King kim :S

Soruma cevap gelmemiş.Sorum basit. King'ten bahsettiğim etmenleri aşacak bir saldırı çıkar mı çıkmaz mı? Çıkarsa Zoro tekini yer. Bu kadar basit. Bu soruya cevap vermekten kaçmayın.
One Piece'de bir dövüş arcın ortasında olunca ve sonunda olunca farklı işleniyor. Kaido'dan tek yiyen Luffy aynı saldırıların onlarcasına dayanacak belki. Zoro da King ya da başkası kim olursa olsun çok daha dayanıklı olacaktır. Oda'nın hikaye işleme şekli böyle. Daha önce Lucci'den tek yiyen Luffy kaç tane rokugana dayandıysa yine öyle olacak.

Arkadaşlar cevap vermemiş ben vereyim.

Muhtemelen King ileri seviye b. Haki kullanıcısı yani daha güçlü atakları var mı var? Zoro tek yer mi hayır yemez.

Sen demişsin tek yer aynı mantıklı bende sana sorayım.

Kaido luffy'ye vurup komaya soktuğu (kokasız-Hybrid form kullanmadan) saldırısından daha güçlü bir saldırısı var mı? Varsa Luffy tek yer mi yemez mi?
Arkadaşlar Luffy tek yedi Kaido'ya karşı nasıl savaşacak diyor.. Ben de diyorum ki Zoro'da bu şekilde bayıldı King tek atamaz mı yani Zoro'ya? Yoksa biliyoruz ikisi de bu sefer tek yemeyecekler.

@RedTeroR

Hala kaçamak cevap. Ben olayların nasıl geliştiğine bakmıyorum şu an. King, Zoro'ya elbet vuracak di mi? Heh King'in bahsettiğim etmenleri aşacak saldırısı var mı yok mu? Ben diyorum vardır. Heh o zaman Zoro bayılıp düşmeli bu kadar basit.

Bu arada Zoro bayılıp düştü. Gözleri karardı la adamın.:D Bildiğin bayılma sahnesi çizdi Oda, Zoro'ya.:D

@Rika

İşte olayı buna getirmeye çalışıyorum aslında.:D Çünkü Luffy, Kaido karşısında nasıl bire bir duracak deniliyor tek yedi felan. Aynı mantıkla Zoro'nun bayıldığı şeyi süzgeçten geçirerek aynısını King, karşısında Zoro için de diyebilirize getiriyorum olayı. Hele şükür anlayan çıktı.:D

Killer'ı boş göstermek istememesi de sayılabilir ama asıl olay Zoro'nun Hyori ile takılması ve hikayenin oraya doğru gitmesi idi. Yoksa Zoro'nun Killer'a karşı %100 performansı ile dövüşmediği herkesçe malumdu. Mangaka Zoro'yu %100'ünü vermemesine ve 2v1 sonucu yara almasına rağmen üstün göstermişse ve Killer'ı tek darbede oyun dışı bırakmışsa Killer'ı zaten yerin dibine sokmuş, Zoro ile arasına dağlar kadar fark koymuştur. Mesele o değil yani.
Sanki Killer %100 böyle. Adam tırpanla mı dövüşüyor normalde? Yoksa orakla mı? Manyak gibi bir şey olmuş zaten. İyi madem Zoro'ya da tırpan verelim, ona da smile yedirelim, sonra da bir novanın önüne salalım bakalım noluyor.

Ayrıca açlık örneğimi tamamen atlamışsın. Serinin başında bile bu adam dayanıyor muydu dayanmıyor muydu? Darbe şiddetli olmasa bayılmayacaktı Zoro. Bunu hepimiz biliyoruz yahu. Sahneye gel, Zoro sapasağlam yürürken birden açlıktan bayılıyor :D

İşte olayı buna getirmeye çalışıyorum aslında.:D Çünkü Luffy, Kaido karşısında nasıl bire bir duracak deniliyor tek yedi felan. Aynı mantıkla Zoro'nun bayıldığı şeyi süzgeçten geçirerek aynısını King, karşısında Zoro için de diyebilirize getiriyorum olayı. Hele şükür anlayan çıktı.:D
Yalnız Kaido ile King arasındaki farkla, Luffy ile Zoro arasındaki fark aynı değil. Kaido ile Luffy en son bire bir kalabilir ama baştan sona bire bir çizmesi absürt olur. Kaido handikaplı olacak kuvvetle muhtemel.

Arkadaşlar Luffy tek yedi Kaido'ya karşı nasıl savaşacak diyor.. Ben de diyorum ki Zoro'da bu şekilde bayıldı King tek atamaz mı yani Zoro'ya? Yoksa biliyoruz ikisi de bu sefer tek yemeyecekler.

@RedTeroR

Hala kaçamak cevap. Ben olayların nasıl geliştiğine bakmıyorum şu an. King, Zoro'ya elbet vuracak di mi? Heh King'in bahsettiğim etmenleri aşacak saldırısı var mı yok mu? Ben diyorum vardır. Heh o zaman Zoro bayılıp düşmeli bu kadar basit.

Bu arada Zoro bayılıp düştü. Gözleri karardı la adamın.:D Bildiğin bayılma sahnesi çizdi Oda, Zoro'ya.:D

@Rika

Sadece anlamak istemiyorsun, adamın karşısında düşman kalmadı. Birini indirdi diğeri gitti ne diye ayakta kalmasını bekliyorsun şınav mı çekecek diyorum sana :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık