Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Momonosuke'nin hayat şartlarının böyle olması Oden'in suçu işte,sorun orada. Oden 8 yaşındayken o genelev senin bu kumarhane benim diye gezip prensliğin nimetlerinden faydalanırken ülkeyi bırakıp kaçma derdinde. Momonosuke bu şartlar altında bile ülkesini bırakıp kaçmayı aklından bile geçirmeden Kaido'yu karşısına alma derdinde.
İki kişi arasındaki fark bu işte. O yüzden Oden'e o kadar kızıyorum.

Coğrafya evet kaderdir. Malesef. Bu senin özgürlüğünü kısıtlasa da, hayallerini baltalasa da öyle. Al bak karşı çıkınca, umursamayınca, kaçınca ne oldu.

Fıkrayı gördü de ne oldu? Wano'nun ne işine yaradı?
Kaldı ki güçlendi de ne oldu? Hem kendini hem karısını öldürttü. Toki olmazsa Momonosuke, Kawamatsu olmasa Hiyori'yi de aynı şekilde öldürtecekti. Ülkeyi de kurtaramadı.
E güçlendiyse ne oldu şimdi?
Hiçbir şey.
Roger'la, Whitebeard'la bağ kurdu da ne oldu? Ülkenin kendi meselesi ben hallederim dedi, kibir yaptı. Sonuç hüsran.
Yani her yerden faul adam.
Bencillik etti ülkeden kaçtı gezip tozdu, Kaido geldi.
Dostlarına kibir yaptı, yardım tekliflerini reddetti, Kaido'yu yenemedi, öldü, ailesini, kınlarını, ülkesini yaktı.
Seninle flashback bitince tekrar konuşalım bunları. :D

Bunlar boş aforizmalar değil gerçekler.
Ki bu hakkında konuştuğumuz mangada da şu an işlenmekte olan gerçekler. Sana boş gelmiş olabilir. Belki tek derdin iki aksiyon göreyim, iki vücut keseyimdir, bilmem ama biz işin hikaye kısmından konuşuyoruz.
İşine gelmiyor olması boş olduğu anlamına gelmez.
Rosinantenin sübyancı olduğunu iddia etmen de işte tam işin sadece fantezisi ile ilgilendiğini gösterir. Yani ortada boş olan tek şey senin ilgilendiğin kısımlar.

Rosinante ile ilgili bu tür şeyleri söyleyenler Doflamingo fanları ve onlar da bunu derken senin aksine, inanmayarak sadece beni kızdırmak için ve biraz da eğlenmek için söylüyorlar.
Yani sen çok yanlış geldin yahu.
Puhahha bana Zoro yada kılıç fanı imasında bulunup Doflamingo fanlarının dediğini tekrarlamışsın diyorsun. Asıl çok yanlış gelen sensin haberin olsun. Bak hiç güleceğim yoktu yahu. Eyvallah cidden teşekkürler. :flaugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık