Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nihai rakibi Shiryu ya da Gorousei Gandhi zaten. Zoro eğilip yalvardığı an bitti o olay.

Bu Mihawk'ın Yonkou seviyesi olduğu gerçeğini değiştirmez :artiz:
Shiryu'ya yem olursa Mihawk Yonkou seviyesi falan hikaye olur. Şuan da hikayeden bir farkı yok ama bir beklenti var az çok o zaman bu beklenti de tamamen hikayeye dönüşür. :D

O kadar da iddiaya girmiştim Wano'ya gelip şovunu yapmıştır diye. Elbaf kütüklü falan çıkacak böyle giderse bu adam. :D
O konuyu hiç hatırlatma yav. Arada gülmek için girip yorumları okuyorum. :D

Mihawk fanları bile kendi dediklerine gülüyordur. "Neler demişiz biz ayıp ya" falan diye. :D

"Mihawk! Son kale, Elbafın yolu..." konumuz yakın mı? :D

I konuyu hiç hatırlatma yav. Arada gülmek için girip yorumları okuyorum. Mihawk fanları bile kendi dediklerine gülüyordur. "Neler demişiz biz ayıp ya" falan diye. :D

"Mihawk! Son kale, Elbafın yolu..." konumuz yakın mı? :D
Ben Mihawk fanı bile değilim, sırf "o kadar en güçlü kılıç ustası unvanını almış adam, hiç olmazsa bi gidip Oden'in elini öpmüşlüğü vardır" diye umut ettim ama yok. Ne yapıyordu o sıralar acaba çok merak ediyorum. :D

Ben Mihawk fanı bile değilim, sırf "o kadar en güçlü kılıç ustası unvanını almış adam, hiç olmazsa bi gidip Oden'in elini öpmüşlüğü vardır" diye umut ettim ama yok. Ne yapıyordu o sıralar acaba çok merak ediyorum. :D
Ne bileyim yani ünvanı neye göre buna verdiler o bile belli değil. :D

Ünvanın peşinde olan bir kaç güçlü birilerini görseydik o da yok. Sonra adam hakkında bir şey deyince kötü oluyoruz. :D

İşte bu yüzden işlemesi gerekiyor. Adam geçmişte Shanks'la düello atıyormuş. Zoro ve Luffy dışında da uzun zaman neye bir şeye ilgi duymuş ne de heyecanlanmış. Shicibukai olması bile çok saçma geliyor bana. Bomboş bir adada kalesinde oturana dam ne gibi tehdit olabilir?

Sırf şu sözleri için bile benim bu adamdan beklentim var. Forumda bazı kişilerin Vista seviyesinde olduğunu düşünmeleri üzücü. :/

Ne bileyim yani ünvanı neye göre buna verdiler o bile belli değil. :D

Ünvanın peşinde olan bir kaç güçlü birilerini görseydik o da yok. Sonra adam hakkında bir şey deyince kötü oluyoruz. :D
Sen yinede kötü konuşma. Oda demiyor muydu karakterler hakkında kötü konuştukları zaman onları daha güçlü yapmanın yollarını arıyorum diye. :D

İşte bu yüzden işlemesi gerekiyor. Adam geçmişte Shanks'la düello atıyormuş. Zoro ve Luffy dışında da uzun zaman neye bir şeye ilgi duymuş ne de heyecanlanmış. Shicibukai olması bile çok saçma geliyor bana. Bomboş bir adada kalesinde oturana dam ne gibi tehdit olabilir?

Sırf şu sözleri için bile benim bu adamdan beklentim var. Forumda bazı kişilerin Vista seviyesinde olduğunu düşünmeleri üzücü. :/
Çok güçlü çıkacaktır zaten ama Oda bunu okuyucuya yansıtma konusunda iyi iş çıkaramadı bence.

Çok güçlü çıkacaktır zaten ama Oda bunu okuyucuya yansıtma konusunda iyi iş çıkaramadı bence.
Karakteri değersizleştirdi. Yinede ilginç bir karakter. Şöyle bir bakınca Croco ve Doflamingo gibi kötü birisi değil. Shanks'ın da kankası, ki Shanks ona Luffy'i anlatacak kadar güvenmiş. Oda'nın bu kadar geç anlatması hata oldu. Oden gibi bir kılıç ustası soktun seriye. Xebec gibi korsanı, hatta yonkoların hepsini bile güç olarak az çok gösterdin. Mihawk ne yapsa okuyucuya fazla etki edemeyecek maalesef. En fazla sadece baya güçlüymüş deriz.

Sen yinede kötü konuşma. Oda demiyor muydu karakterler hakkında kötü konuştukları zaman onları daha güçlü yapmanın yollarını arıyorum diye. :D
Onu Croc gibi işlenip karakter hakkında kötü konuşan okuyucular için diyor. Yani size. :D

Onun dışında Mihawk kendiyle çelişen bir karakter.

Yani adamın göründüğü, konuştuğu zaten az. "Dünyayı gez" diyor. Kendi kılıç ustası diyarı Wano'ya gelmemiş. :D

"Kılıç ustası kılıcını çekmeden rakibi ile arasında ki farklı anlamalidir" diyor. Sonra "WB ile aramızda ki farkı görmek istiyorum" diyor Dof'a, sonra kılıcını çekiyor... :D

Shanks ile düello aliyormuş diyonuz mesela. Fakat Shanks 6 yıl önce Yonkou olmuş. Bir yandan da diyorsunuz ki adam Shichibukai olup yatmış. Shanks aktif WB bile "Merdivenleri hizli tırmandın" diyor Shanks'a ki bunu dediğinden 4 yıl önce Yonkou olmuş adam. Şimdi ise yatan Mihawk'ın fanları bu adam Yonkou diyor. Mantıklı mı cidden?

Beckman,Roo,Yasopp'un ödüllerinin birbirine çok yakın çıkma ihtimali olabilir gibi gelmeye başladı.Tayfadakilerin ödüllerinin hepsinin yüksek olmasından ötürü en dengeli tayfa dendiğini düşünüyorum ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık