Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu tosun muhabbetini anlamadım gitti yahu. O resimdeki ikili kim?

Efsanevi saati bekle. Haftaya herkes Oden fanı xd

Büyük çorba tarifini alacağız değil mi? Merakla bekliyom, evet. :oleyo2:

Tabi şaka bir yana, şov yapacak Oden belli. Ki geçen sayıda da yaptı aslında. Hatta ondan önceki sayıda da. Dansözlüğüne hiç lafım yok. Ülkesi için yaptı. Tabi kibrini bir kenara bırakıp, dostlarından yardım dilese daha iyiydi, en azından eline bir şey geçerdi ama yine de denedi adam. En azından bunun için takdire değer.
Sonra gitti kağıt keser gibi Kaido'yu kesti. Malum meyve olmasa Kaido şimdi olmayacaktı.
Önümüzdeki bölümde 9 kının idam cezasını ortadan kaldıracak. Bunun için bile değer.
Ama benim gözümde pek bir şey değişmeyecek şahsen. Kaido'yu yenmiş olsaydı bile o zamana kadar ülkenin çektiği çilenin suçlusu gene kendisi olduğundan "E yensin bir zahmet, zaten ülkenin o hale gelmesi kendi suçuydu. Yardım tekliflerini de reddetti." derdim.

Bu arada müzik çok güzel ya. Anime ekibi bunu güzel kotarmış en azından.

@Rocks D Xebec
:hhh:
İlahi. İmada falan bulunmamıştım yahu. Hatta o yüzden baya düşündüm bu nereyi yanlış anladı diye.
Cidden çok yanlış gelmişsin ya. Öff.
Rica ederim bu arada. Gülümsetebildiysem ne mutlu bana. :good:

Karizma adam. Hele Big Mom gibilerini görünce keşke Croco falan Yonko olsaydı.

Toki gibi asil bir kadın neyine yetmemiş. :/
BM gibiler doğuştan hayvan. Fb'leri gördük daha çocukken nasıl değişikti. Bazı karakterler ise normal insan daha zorlu yollardan geçiyorlar. Tabi aile bağları vb. oluyor o ayrı. Bence Croc da önemli bir aileden çıkacak pek çok kişi "Crocodile" ismi olarak görüyor ama bence lakabı, takma ismi bu.

Adamın NW'ye dönüşü bile ayrıydı bir de neler yaptığını görsek.

BM gibiler doğuştan hayvan. Fb'leri gördük daha çocukken nasıl değişikti. Bazı karakterler ise normal insan daha zorlu yollardan geçiyorlar. Tabi aile bağları vb. oluyor o ayrı. Bence Croc da önemli bir aileden çıkacak pek çok kişi "Crocodile" ismi olarak görüyor ama bence lakabı, takma ismi bu.

Adamın NW'ye dönüşü bile ayrıydı bir de neler yaptığını görsek.
Ya güç olarak bakmadım sadece. Serideki en büyük unvana sahip olsa da onu taşıyamıyor.

İşlesin. Gerçi daha ilk gösterdiği Mihawk'ı bile işlemedi adam. :D

Bu tosun muhabbetini anlamadım gitti yahu. O resimdeki ikili kim?

Büyük çorba tarifini alacağız değil mi? Merakla bekliyom, evet. :oleyo2:

Tabi şaka bir yana, şov yapacak Oden belli. Ki geçen sayıda da yaptı aslında. Hatta ondan önceki sayıda da. Dansözlüğüne hiç lafım yok. Ülkesi için yaptı. Tabi kibrini bir kenara bırakıp, dostlarından yardım dilese daha iyiydi, en azından eline bir şey geçerdi ama yine de denedi adam. En azından bunun için takdire değer.
Sonra gitti kağıt keser gibi Kaido'yu kesti. Malum meyve olmasa Kaido şimdi olmayacaktı.
Önümüzdeki bölümde 9 kının idam cezasını ortadan kaldıracak. Bunun için bile değer.
Ama benim gözümde pek bir şey değişmeyecek şahsen. Kaido'yu yenmiş olsaydı bile o zamana kadar ülkenin çektiği çilenin suçlusu gene kendisi olduğundan "E yensin bir zahmet, zaten ülkenin o hale gelmesi kendi suçuydu. Yardım tekliflerini de reddetti." derdim.

Bu arada müzik çok güzel ya. Anime ekibi bunu güzel kotarmış en azından.
Oden tüm okurları mest etmeye geliyor!!! :D
Kim yaptıysa bunu, yaptığı en iyi iş olabilir. Çok güzel geliyor bana.:)
Sonunda klasiklerin arasına eklemelik bir ost çıkardılar. :D

Ya güç olarak bakmadım sadece. Serideki en büyük unvana sahip olsa da onu taşıyamıyor.

İşlesin. Gerçi daha ilk gösterdiği Mihawk'ı bile işlemedi adam. :D
Mihawk işlenmez daha nerede işleyecek? Wano bile hikaye oldu. Fanları "Wano da söyle yapmıştır, böyle yapmıştır" diyordu. "Fb olarak göreceğiz" diyordu ne oldu? Onlar bile şaşırdılar olanlara. Mihawk Zoronun rakibi olmaktan çıktı şuan bana göre. Yani şu adam Zoro'nun rakibi mi olacak?
Sanmıyorum. Mihawk'ın bir şekilde gücü net olarak gösterilmese de gösterilip aradan çıkarılacağı düşüncesindeyim. Zoro ile 2 yıl boyunca bir adada kalan, ona az çok bir şeyler öğreten biri Zoro'nun rakibi olmayacaktır.

Mihawk işlenmez daha nerede işleyecek? Wano bile hikaye oldu. Fanları "Wano da söyle yapmıştır, böyle yapmıştır" diyordu. "Fb olarak göreceğiz" diyordu ne oldu? Onlar bile şaşırdılar olanlara. Mihawk Zoronun rakibi olmaktan çıktı şuan bana göre. Yani şu adam Zoro'nun rakibi mi olacak?
Sanmıyorum. Mihawk'ın bir şekilde gücü net olarak gösterilmese de gösterilip aradan çıkarılacağı düşüncesindeyim. Zoro ile 2 yıl boyunca bir adada kalan, ona az çok bir şeyler öğreten biri Zoro'nun rakibi olmayacaktır.
Nihai rakibi Shiryu ya da Gorousei Gandhi zaten. Zoro eğilip yalvardığı an bitti o olay.

Bu Mihawk'ın Yonkou seviyesi olduğu gerçeğini değiştirmiyor :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık