Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aaaaa doğru orası ayrıca Wano. :hhh:

Wano'nun kapılarının yakınından geçmeyen Roger, Beyazsakalla beraber sake içiyor.
Muhtemelen Oden dans ederken bunlar içiyordu :hhh:
Çünkü zamanlama falan derken ölmeden önce Wano'da içmeleri lazım. Oden gaydırı gubbak cemilem ile zenne gibi oynarken bunlar kafaları çekmiş. Dansözsüz olmaz tabii ;)

Xebec varken WB'nin D. meselesinden bihaber gezmesi, hiç örnek bile verilmemesi tuhaf harbiden. Sözde çağ onunmuş bir zamanlar.
Bir korsan olduğu belliydi zaten çağ öncesinde. Fakat Xebec'in tayfaya bu BM, WB, Kaido'nun eklenme olayı Mangaka'nın sonradan düşünüp yaptığı kesin.

@Millennium Wizard Ağlamıyor da napıyor yahu? Zaten düşmüşsün hapse. Neyin var yoksa hepsini kaybetmişsin. Dışarı çıkamazsın %1 ihtimal ćıktı diyelim bu sefer de Kaido korkusundan ortalarda gezemez. :hhh:

Ben boş yazıyorum sen dolu yaz. :D

Fakat "Şaka yapmayı kes Law" pardon MW. :hhh:

Üye silindi 1004

Muhtemelen Oden dans ederken bunlar içiyordu :hhh:
Çünkü zamanlama falan derken ölmeden önce Wano'da içmeleri lazım. Oden gaydırı gubbak cemilem ile zenne gibi oynarken bunlar kafaları çekmiş. Dansözsüz olmaz tabii ;)
Beyazsakal ve Roger zenne olarak Oden'i bile çağırmış olabilir. Adam Beyazsakal ve Roger'a, Wano da alkol aldırtıyor. :hhh:

Roger, Wano'ya girmiyor bile kahkahalık konu. :hhh:

Cık tam olarak değil. Sürekli Dünya Hükumetini yöneten karanlık bir güç imasını yapıyordu Oda. Zaman atlamasından önce Dof'un konuştuğu yetkiliden tut, Akainu'nun ihtiyarlara "siz emir kulusunuz ulan" çekmesine kadar.
Bana geçmedi, hele o sunuşla hiç geçmedi. Neymiş kimse kıçını oturtamıyormuş da o masaya, yaşlılar en tepedeymiş, sonra hopppp kandırdım Im var Im. Bu ne lan :artiz:

Üye silindi 1004

Bana geçmedi, hele o sunuşla hiç geçmedi. Neymiş kimse kıçını oturtamıyormuş da o masaya, yaşlılar en tepedeymiş, sonra hopppp kandırdım Im var Im. Bu ne lan :artiz:
Yine yiyorsun devletin içinde devlet var. Paralel yapılanma gibi. Zaten Dünya Hükumeti hiçbir zaman tam anlamıyla açıklanmayan bir yapıydı.

Fakat düşünsene Kaido gibi bir karaktersiz, Big Mom gibi bir manyak ve Beyazsakal gibi birisi aynı adama kaptan diyormuş. Tatsızlık.

Beyazsakal ve Roger zenne olarak Oden'i bile çağırmış olabilir. Adam Beyazsakal ve Roger'a, Wano da alkol aldırtıyor. :hhh:

Roger, Wano'ya girmiyor bile kahkahalık konu. :hhh:
Oden: Ölüyorum yardım et Racır
Roger: Biz başta dedik oğlum yardım edelim mi diye..
Roger: Sen oyna dilber.. Sake getirin.. Size Garp ile nasıl bu WB'nin tayfanın içinden geçtiğimizi anlatacağım ehehehe :hhh:

Yabancı forumlarda açılmalık konu ya resmen :D Acayip keyifliyim şu an :oleyo:

Üye silindi 1004

Oden: Ölüyorum yardım et Racır
Roger: Biz başta dedik oğlum yardım edelim mi diye..
Roger: Sen oyna dilber.. Sake getirin.. Size Garp ile nasıl bu WB'nin tayfanın içinden geçtiğimizi anlatacağım ehehehe :hhh:

Yabancı forumlarda açılmalık konu ya resmen :D Acayip keyifliyim şu an :oleyo:
Herhalde daha atmosferik gözükeceğini düşünüp Wano'ya çizmiş ikisini. :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 41)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık