Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kılıcı zencileştirmek o kadar kısa sürede olur mu lan hiç diyecektim ki Luffy'nin b.hakinin en üst düzey versiyonunu 2-3 gün günde öğrenmesi aklıma gelince vazgeçtim. Ama aklıma takılıyor yine de. Roger, Wb, Shanks gibi adamlarda niye bunu göremedik? Sadece b.hakiyle alakalı olmadığı için mi yoksa?

Kılıcı zencileştirmek o kadar kısa sürede olur mu lan hiç diyecektim ki Luffy'nin b.hakinin en üst düzey versiyonunu 2-3 gün günde öğrenmesi aklıma gelince vazgeçtim. Ama aklıma takılıyor yine de. Roger, Wb, Shanks gibi adamlarda niye bunu göremedik?
Geleceği görmeye benzer bir şey o herhalde. Yatkınlık istiyor olabilir ya da ekstra üzerine düşmek gerekiyor olabilir. :bilmem:

Ben de kara kılıcı falan şimdi beklemiyorum zaten. O biraz süreç isteyen bir şeye benziyor. Oden de tahmin ettiğim gibi amiral seviyesinde öldüyse, o da Wano'da olmaz.
Son bölümle beraber amiral defterini kapadım ben Oden için. Ray hariç en güçlü sağ kol derim. Haliyle o da zor görünüyor Zoro için.. Tabi bunlar hep Oda'nın peştoluğundan kaynaklı. Tahminden öteye gidemiyoruz..........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık