Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vallaha öyle bir beklentim yok ama ihtimal verelim sizin hatrınıza. Ama Kaptanlar'ı dayak yerken de öyle izlemeleri de saçma duruyor.
Evet öyle gelebilir jozu bile amirale araya giriyordu.Fakat Xebec tam bir manyak ve egoist biriyse ve karışmayın yakarım diyorsa saçma olmaz.O kadar güçlüyse ego olası zaten tipi de manyak gibi çizmiş.

Evet öyle gelebilir jozu bile amirale araya giriyordu.Fakat Xebec tam bir manyak ve egoist biriyse ve karışmayın yakarım diyorsa saçma olmaz.O kadar güçlüyse ego olası zaten tipi de manyak gibi çizmiş.
Vallaha Xebec'tan daha manyağı varsa o da birbirlerinden habersiz tek başlarına Rocks tayfasına dalan Garp ve Roger için söylenebilir. Yani Xebec öyle bariz güçlüyse bu Roger ve Garp nelerine güvenip tek dalmışlar tüm tayfaya?

@Tombe mevzu mangadan konuşmaya geldi mi kaçmak mantıklı.Pek yapamadığın bir şey demek ki.Desteksiz sallamaya devam et o halde.
Ben hiçbir şeyi desteksiz sallamam. Tak tak manga sayfalarını koyarım. Bilen bilir alnım açık. Sayfa farklı yorumlanıyorsa eyvallah farklı düşünüyormuşuz der geçerim. Yanlışsam böyle biliyordum teşekkürler der geçerim ama söylemediğim bir şeyi öyle demişim gibi bir yorum
yaparsan yaptığın yorumu dikkate alamam. Çünkü yazdıklarımı düzgün okumamışsın demektir. Bu kadar basit.

Tombe Katakuri ile Amiralleri bir görüyordu galiba. Ona göre belki Katakuri Akainu'yu alabilir. Doğru mu @Tombe ?
Evet aynen öyle Akainu da Katakuriyi alabilir ama bu aynı seviyede oldukları gerçeğini değiştirmiyor benim gözümde.

Vallaha Xebec'tan daha manyağı varsa o da birbirlerinden habersiz tek başlarına Rocks tayfasına dalan Garp ve Roger için söylenebilir. Yani Xebec öyle bariz güçlüyse bu Roger ve Garp nelerine güvenip tek dalmışlar tüm tayfaya?
Bence birşeye güvenmediler kaptana meydan okudular.Dertleri yılanın başıydı yani.Bu da ikiniz birden gelin farketmez gibi konuştu.Yenilip ölünce de zaten pamuk ipliğine bağlı olan tayfa denizci ve korsanlardan kaçtı gitti.Karasakal misali bir çıkarları olmayacağı için.

Kendi başına çıkmadığı bana kalırsa bariz. Ayrıca olay ağzından laf almak değil. Bak bizimkiler savaşmak için yola çıktı Law hala ortalarda yok. Ya çıkmasaydı nolacaktı :bilmem:
Şaka gibisin ya. Kendi isteğiyle paşalar gibi giriyor. Özgüven sergiliyor. Zaten Hawkins'i ettiği tehditle bile korkutmuş. Ne birisi?? Law girdiği gibi nasıl çıkacağını da ayarlamıştı. O sahnede ki bütün sesler Law'a ait diyorum hala birisi diyorsun. Giderken ettiği sözlerde gitmeme izin veriyorsan anlamında kullandığı şeyler, bana engel olmuyorsun diye...

Law neden yok acaba. Haini çıkarmasın ha sakın ola. Bekle gör. :cool:

Ben hiçbir şeyi desteksiz sallamam. Tak tak manga sayfalarını koyarım. Bilen bilir alnım açık. Sayfa farklı yorumlanıyorsa eyvallah farklı düşünüyormuşuz der geçerim. Yanlışsam böyle biliyordum teşekkürler der geçerim ama söylemediğim bir şeyi öyle demişim gibi bir yorum
yaparsan yaptığın yorumu dikkate alamam. Çünkü yazdıklarımı düzgün okumamışsın demektir. Bu kadar basit.

Evet aynen öyle Akainu da Katakuriyi alabilir ama bu aynı seviyede oldukları gerçeğini değiştirmiyor benim gözümde.
Yazdığım mesajda soylemediğin veya ima etmediğin hiç bir şey yok.O yüzden algı kasmaya çalışma burada.

Manga sayfası farklı yorumlamaya da yanlış yorumlamaya da kapalı bir şekilde durumu belirtmiş.Örnek Aokiji Jozu sahnesi.Son anda fark ediyor ve mangaka bunu gösteriyor.Wb durumunda ise buna benzer bir sahne yok.Benzeri geçtim Akainunun farkındalığını dair emare izi bile yok.Buna rağmen Akainu saldırıyı yerken farkındaydı diyorsan kusura bakma ben bunda art niyet ararım.

Haini ortaya çıkarsa hakkını veririm reyizin.

Kendi çıkmadı işte :artiz:
O Shinobu olursa var ya kaç benden. Uzaklaş. :cool:

Bak şimdi. Plan açığa çıkmış. Yakalanan Bepolar varken Shinobu hedef yanıltıyor. Böylece Luffy ile Law'ın arasını açabileceğini düşünüyor. Başarılı olursa Kaido karşısına çıkacak düşmanı azaltmış olacağını biliyor.

Bunu tasdiklemek için Kinemon sorduğunda Shinobu Law'ı umursamıyor.

Hawkins, Law'a Luffy ile arasında ki ilişkiyi sorarak nifak tohumu ekmeye çalışıyor.

Niye acaba?? Shinobu hain olduğundan Hawkins'te dolayısıyla olanları,, plan yüzünden Bepoların suçlanacağını biliyordu. :cool: Mükemmel senaryo. :D

O Shinobu olursa var ya kaç benden. Uzaklaş. :cool:

Bak şimdi. Plan açığa çıkmış. Yakalanan Bepolar varken Shinobu hedef yanıltıyor. Böylece Luffy ile Law'ın arasını açabileceğini düşünüyor. Başarılı olursa Kaido karşısına çıkacak düşmanı azaltmış olacağını biliyor.

Bunu tasdiklemek için Kinemon sorduğunda Shinobu Law'ı umursamıyor.

Hawkins, Law'a Luffy ile arasında ki ilişkiyi sorarak nifak tohumu ekmeye çalışıyor.

Niye acaba?? Shinobu hain olduğundan Hawkins'te dolayısıyla olanları,, plan yüzünden Bepoların suçlanacağını biliyordu. :cool: Mükemmel senaryo. :D
Ooo tutar bu :d Shinobu hain çıkarsa benden bir Law çizimi kazanırsın sjgkgkgjdk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık