Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya bırak, o balyozun Wb'nin saldırılarından güçlü olduğunu iddia ediyorsun hala? Ayıp ya Akaiunu'ya ayıp bu yazdıkların.

Wb ölü yarı diye küçümseniyorda burada, en sinirli haliyle saldırısı bu Wb'nin. Belkide hayatı boyunca böyle güçlü saldırılar yapmamış adam kimseye
Bilemiyorum şimdi elimde güç ölçer alet yok balyozla aynı şiddette olabilir daha da güçlü olabilir ikinci yumruk ama yonko seviyesi açısından farketmez.Bunlar Oden’den belki dayanıklı olabileceğini gösterir ama yonko seviyesi olduğunu göstermez.

Güncel savaş ne la xD Hem senin Garp aynı anda WB ve Rayleigh ile uğraşamayız demiş sen ne anlatıyon hacı.

Wanodan bahsediyorum bu arada Hasan.
Adamın üslubu bu hacı. Alçakgönüllü, mütevazi, torunu gibi.

Bu adam tek başına Rocks'a dalmış adam. Reyizin 4v2 attığını da biliyoruz.:D

WB'nin geldiğini bilseler çanak çömleği arkada bırakıp kacarmıs zaten bunlar. Savaş olmazdı.

Adamın üslubu bu hacı. Alçakgönüllü, mütevazi, torunu gibi.

Bu adam tek başına Rocks'a dalmış adam. Reyizin 4v2 attığını da biliyoruz.:D

WB'nin geldiğini bilseler çanak çömleği arkada bırakıp kacarmıs zaten bunlar. Savaş olmazdı.
Ben adamın yalancısıyım sen inanmıyorsan yapacak bir şey yok :ehe:

2 vs 1 demek istedin herhalde. :D Bence genç beyazsakalı tayfa elemanı yapan adam Roger’dan ve o tayfasındaki adamların hepsinden güçlüydü.O yüzden Roger ve Garp ikisi beraber daldılar.Korsan krala eşit güçte bir beyasakal varsa kraldan güçlü biri de olabilir diye bakıyorum artık.Kral olmak hazine bulmaya indirgendi çünkü tamamen.

2 vs 1 demek istedin herhalde. :D Bence genç beyazsakalı tayfa elemanı yapan adam Roger’dan ve o tayfasındaki adamların hepsinden güçlüydü.O yüzden Roger ve Garp ikisi beraber daldılar.Korsan krala eşit güçte bir beyasakal varsa kraldan güçlü biri de olabilir diye bakıyorum artık.Kral olmak hazine bulmaya indirgendi çünkü tamamen.
Vallaha öyle bir beklentim yok ama ihtimal verelim sizin hatrınıza. Ama Kaptanlar'ı dayak yerken de öyle izlemeleri de saçma duruyor.

@RedTeroR

40 sene önce desen Roger WB Garp felan hepsi 33+ oluyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık