Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çarmıha gersek ?

Tamamen mangakanın b*k yemesi oralar.Yahu adamın çocukluk arkadaşını ne hale getirmişler kalkıp anca iki söz söyletip suya sokuyorsun.Bir kral haki salsın,bir cinnet geçirsin falan.Böyle durumların altından kalkamıyor adam.Anca ucuz dram yazsın köpek.
Ne yalan söyliyim ben darmaduman olmasını beklerdim.
Queen'i Luffy'le beraber harcamalıydılar. Oda çok korkak davrandı.

her zamanki halleri.Kaido dövüşünde de öyle olacak.Korkaklık içine işlemiş adamın.
Kaido dövüşünde temiz dayak yicekler Luffy ile beraber. Birer kez daha hakları var. Çer çöp (law, zoro, kınlar falan) aradan çıktıktan sonra beraber Kralın kellesini kovalayacaklar. En azından bu kadarını bekliyorum. Oda hypeın allaxını yapacak o savaşta, umarım.

@Sir Crocodile Wb kaçarken sırtından yara almıyor mu dendi bu ne saçma argüman.Kaçarken sırtını kolladığını ilk senden duydum.Beyazsakal rakibe hep yüzünü dönüyor kaçmıyor ve saldırıları savuşturmuyor yüzüne doğru hepsini alıyor yani yüzleşiyor denen o.

Kaido dövüşünde temiz dayak yicekler Luffy ile beraber. Birer kez daha hakları var. Çer çöp (law, zoro, kınlar falan) aradan çıktıktan sonra beraber Kralın kellesini kovalayacaklar. En azından bu kadarını bekliyorum. Oda hypeın allaxını yapacak o savaşta, umarım.
Mevzu burada bitiyor zaten.Savaşın atmosferi iyi olsun da ben saçma sapan power-uplara kucaklara razıyım.Çaresizlik görelim biraz.İki yonkou var adada yahu.

Üye silindi 1004

Bence Oden, Mihawk’ı kolay zorlukta öldürür. Modundaysa tek atar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık