Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kılıcı zencileştirmek o kadar kısa sürede olur mu lan hiç diyecektim ki Luffy'nin b.hakinin en üst düzey versiyonunu 2-3 gün günde öğrenmesi aklıma gelince vazgeçtim. Ama aklıma takılıyor yine de. Roger, Wb, Shanks gibi adamlarda niye bunu göremedik? Sadece b.hakiyle alakalı olmadığı için mi yoksa?
Ruhu olayından gider. Zoro Arabasta'da taşların hatta taşın altındaki kılıcın nefesini duymuştu. Belki de bu her şeyin sesini duymak gibi bir güçtür. Nasıl şu anlık sadece Luffy ve Momo duyuyorsa, kılıcı karartmayı da bu yüzden herkes yapamıyordur. Mantıken yazdığın gibi olsa o adamların yapmamasının imkanı yok. Kendilerine güç katacak bir şeyi de neden istemesinler?

Tabi, Oda bu meseleyi ne kadar önemsiyordur merak ediyorum. :/

Bu durumda, Kid'in Zoro için Luffy'ye diz çökmesi icap eder. :ehe:
Çarmıha gersek ?

Timsah gözyaşları onlar:artiz:
Ben Kidd'in Killer için ağlamasını beklerdim. Şahsen o bölümü okurken kahrolmuştum.
Tamamen mangakanın b*k yemesi oralar.Yahu adamın çocukluk arkadaşını ne hale getirmişler kalkıp anca iki söz söyletip suya sokuyorsun.Bir kral haki salsın,bir cinnet geçirsin falan.Böyle durumların altından kalkamıyor adam.Anca ucuz dram yazsın köpek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık