Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani, Zoro da main char. Oda bir açıklamasında Zoro ile Luffy'nin hemen hemen denk güçte olduğunu söylemişti çok eski bir röportaj gerçi ama.

Luffy 10 ise Zoro 7 gibi bekliyorum ben de.
Ben de tam 8 diyorum ya :D Hadi artık beklediğimiz vs'ler gelsin de net fikir sahibi olalım. Zoro vs King olursa çok güzel bir şekilde anlayabiliriz seviyesini.

O değilde hani sağ kollar amirale yakın seviyedeydi?
2 vs 4 kapışmada sağ kol liginde dediğimiz Sabo nunda olduğu bir kapışmadan en basiretsiz görülen amiral gayet sağlam hafif çiziklerle çıkmış.

O değilde hani sağ kollar amirale yakın seviyedeydi?
2 vs 4 kapışmada sağ kol liginde dediğimiz Sabo nunda olduğu bir kapışmadan en basiretsiz görülen amiral gayet sağlam hafif çiziklerle çıkmış.
Sabo dışı diğerleri Ivankov ayarında adamlardı. Zorlanmamaları normal. Sabo'nun yanına Dragon gitseydi o zaman görürdüm. :D

Wano'dan sonra uyanırım sanırım.
Göz var, nizam var şimdi. 99m'lik adamı keserken yardım alan birini bimilyarlık adama solo yürüyen biriyle aynı torbaya koyuyorsun.............
Uyanmasan da uyandırırız merak etme ;)

Pica'nın yeni dünya standartlarında ne kadar ödül alacağını herkes kendine göre aşağı yukarı tahmin eder. Bu rakam bana göre en az 500m'dur. Yani ben Zoro'ya 500 milyonu rahat rahat yenen adam olarak bakarım sen de yıllar önce donmuş ödül üzerinden algı yapma ihtiyacı hissedersin :bilmem::)

Uyanmasan da uyandırırız merak etme ;)

Pica'nın yeni dünya standartlarında ne kadar ödül alacağını herkes kendine göre aşağı yukarı tahmin eder. Bu rakam bana göre en az 500m'dur. Yani ben Zoro'ya 500 milyonu rahat rahat yenen adam olarak bakarım sen de yıllar önce donmuş ödül üzerinden algı yapma ihtiyacı hissedersin :bilmem::)
Ödül meselesi çok tuhaf ya. Peros'a filan da 700 vermişler mesela, Sabo'dan yüksek. :D Law ve Ace'in 500-550 olduğu düşünülürse Pica 400'den fazla etmemeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık