Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Flood yapıyorum ama burada alıntılamam gerekti.

Ne Sanji Queen'i ne de Zoro King'i alabilir, sikletleri farklı bence.
Kesinlikle haklısın. Zaten tek başlarına bir şey başaracaklarını düşünmüyorum.
Ama eğer kaptanları Kaido'ya grup saldıracaksa onları da bunlardan aşağısı paklamaz.
Yanlarında biri olur onların da.

Seninle bu konuda uzlaştığımız için lafını bile açmıyorum. Adından bahsetme sebebim de senin yorumların için etiketlendiysem sizin yorumlarınıza takılmadığımı söylemek içindi. :fool:

D.'ye Law ile fazla vurgu yapıldı. Hatta istemeden de olsa bunu öğrenmek istediğine Law açık verdi. :ehe:

Oden gibi Luffy ile devam edip bizi D.'ye götürmesi :D
Bu benim asıl istediğim. Hayali hikayesinde bahsedildi(Oda onaylı oluyor mu onu bilmiyorum ama Oda'nın dergisinde çıktığına göre onaylıdır diye düşünüyorum.) ve tayfaya her açıdan uyum sağlıyorken tayfaya katılarak hem D.'ye götürmesi hemde hayalini gerçekleştirmesi. :D
Tamam Law D. anlamını öğrenir öğrenmez ölür.Hem amacı kalmıyor hem de suyu fazla ısındı ölümsüzlük vermesi de lazım.Ama ölecek olmasının asıl nedeni ise başka. Çünkü...
Ekmek yediği yere ihanet etti. :artiz: Dof ailesi ekmek verdi önüne kitap yığdı doktor yaptı sırtlarından vurdu.O yüzden eden bulur hesabı Kid gibi başına çok kötü şeyler gelecek son nefesini verecek.Ölümüm boşa gitmesin diye de ameliyatı uygulayacak.

Tamam Law D. anlamını öğrenir öğrenmez ölür.Hem amacı kalmıyor hem de suyu fazla ısındı ölümsüzlük vermesi de lazım.Ama ölecek olmasının asıl nedeni ise başka. Çünkü...
Ekmek yediği yere ihanet etti. :artiz: Dof ailesi ekmek verdi önüne kitap yığdı doktor yaptı sırtlarından vurdu.O yüzden eden bulur hesabı Kid gibi başına çok kötü şeyler gelecek son nefesini verecek.Ölümüm boşa gitmesin diye de ameliyatı uygulayacak.
He Law'ı doktor yapan Doffy tabi ya. :hhh: O ekmeği de Law'ı kullanayım diye veriyordu. Malum ope opeyi yediğini öğrenince aklında onu öldürmek vardı. Kendi yaşamı için doğru tercih yaptı.

Gücü konusuna bir şey diyemem Oda ne yapar ama Cora başkasını yaşatsın diye değil Law yaşasın diye öldü. Hayatında ölüm aAdamın kemikleri sızlar o yüzden ben sanmıyorum. Bakacağız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık