Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda acı hikayeler yazma konusunda da başarılı aslında ama fazla yumuşak kalpli bence bu tarz bir seri için. Başka bir shounen olabilir ama tema korsanlık olunca insan korsanlık temasına uygun şeyler bekliyor. Ben o dehşet hissini alamadım bi türlü.
Pamuk prenses abi ne dehşeti :(

Böyle iyi, ama fazla karikatüre tipler olmasa keşke.. Cılkını çıkartıyor Oda, yani çirkin karakter tasarlamakla özensiz karakter tasarımı arasında fark var.

Gerçekçi bir korsan teması olsa seriyi bu kadar sevmezdim sanırım ben. Hayaller ve özgürlükle beraber masalsı bir hava daha çok sarıyor.
Bir ara fan yapımı bir çalışma vardı. Op çizimleri.. Acayip seinen bir havası vardı o çizimlerin. O tarz çizimlerle Op okumak isterdim. Karakterlerin yine hayalleri olsun ama o hayallere uğraşırken biz gerçekten cehennemi görelim. Saçma sapan laşkalık ve cıvıklıklar olmasın. Ahh ahh :üzgünüm:

Pamuk prenses abi ne dehşeti :(

Bir ara fan yapımı bir çalışma vardı. Op çizimleri.. Acayip seinen bir havası vardı o çizimlerin. O tarz çizimlerle Op okumak isterdim. Karakterlerin yine hayalleri olsun ama o hayallere uğraşırken biz gerçekten cehennemi görelim. Saçma sapan laşkalık ve cıvıklıklar olmasın. Ahh ahh :üzgünüm:
O çizimlerle okumuş olsan çoktan Zoro’nun kolunu bacağını kafasına monte ederlerdi. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık