Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoroya cidden şöyle en sağlam 12 kılıçtan en az iki tane lazım seri sonuna doğru.1 tanesini bu arc alması lazım

Seninle bu konuda uzlaştığımız için lafını bile açmıyorum. Adından bahsetme sebebim de senin yorumların için etiketlendiysem sizin yorumlarınıza takılmadığımı söylemek içindi. :fool:

D.'ye Law ile fazla vurgu yapıldı. Hatta istemeden de olsa bunu öğrenmek istediğine Law açık verdi. :ehe:

Oden gibi Luffy ile devam edip bizi D.'ye götürmesi :D
Bu benim asıl istediğim. Hayali hikayesinde bahsedildi(Oda onaylı oluyor mu onu bilmiyorum ama Oda'nın dergisinde çıktığına göre onaylıdır diye düşünüyorum.) ve tayfaya her açıdan uyum sağlıyorken tayfaya katılarak hem D.'ye götürmesi hemde hayalini gerçekleştirmesi. :D
D ye götürür D siz getirir o.

Alış bunlara, Zoro'ya bulaşanın sonu budur!
O değil de bakalım Shisui olmadığın için milletin silahlarını çalmaya devam edecek mi Zoro, merak ediyorum. Mesela birisi makasla dalsa onu da ağzına alır mı :S Veya ne bileyim çakı falan :S

Bu arada Law ölürse Luffy matem yapar, hayattan sogur diye dusunulmuyodur umarım.

Pedro'nun ölümü ve Jinbei'nin belirsiz durumuna karşı parti yapmış adam Luffy. Law için Ace senaryosu uretilmiyodur umarım
Bura Yeni Dünya kardeşş ölenle ölünmüyor.

:D Mantıklı olanı yapmış. Baksana zaten Law için çizilen rakip şu anlık Hawkins gibi gözüküyor. :D
Sizde de ne kafası var yahu. Kid hapis Luffy yakalanmış. Ne istiyorsunuz o ara Law diye tutturup onu da mı hapse tıksaydı. Sonra kaptanlar hapis. Vay canına çık işin içinden çıkabilirsen. Ne Luffy ne Kid çıkamıyor da şuan. :bilmem:

Oda orada en mantıklısını yaptı.

He Law'ı doktor yapan Doffy tabi ya. :hhh: O ekmeği de Law'ı kullanayım diye veriyordu. Malum ope opeyi yediğini öğrenince aklında onu öldürmek vardı. Kendi yaşamı için doğru tercih yaptı.

Gücü konusuna bir şey diyemem Oda ne yapar ama Cora başkasını yaşatsın diye değil Law yaşasın diye öldü. Hayatında ölüm aAdamın kemikleri sızlar o yüzden ben sanmıyorum. Bakacağız.
E tabii kim sağladı sanıyorsun ? O geniş tıp bilgisi nereden geliyor ? Gelmeden önce bildiği işin a-b-c kısmı.O kadar tıp bilgisini ona verilen kitaplar sayesinde öğrendi. :) Zira kavga etmeyi nasıl öğrendiği gibi bilgi edindiği de gösterildi.

Sizde de ne kafası var yahu. Kid hapis Luffy yakalanmış. Ne istiyorsunuz o ara Law diye tutturup onu da mı hapse tıksaydı. Sonra kaptanlar hapis. Vay canına çık işin içinden çıkabilirsen. Ne Luffy ne Kid çıkamıyor da şuan. :bilmem:

Oda orada en mantıklısını yaptı.
Law içeride olsa da olmasa da diğerlerine kaptanlık yapacak kadar vasfı yok. Şu an bir işe bile yaramadı ki.

Moria bile ifadesini aldiracak kaliteye sahipmiş Kaido tarafından diyerekten burayı terk edeyim. Konu yok yahu. Yok mu teori falan. :/
Moria halen ifadesini bile almaya çalışıyordu her şeye rağmen. Tadımız kaçmasın demiyordu. ;)

Hawkins vs Law ne olur? Malum Law'ın rakibi gibi gözüküyor şu an.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık