Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'nin gücü yetmez hatta Luffy eziğinin de gücü yetmez ama Zoro'nun gücü yetmez demek bilemiyorum çok talihsiz şeyler bunlar :artiz:
King başka bir seviye çıkacak Red. Marco iyileşme, Katakuri gelecek görüyor, BenBackman Shanks ile aşık atabilecek kadar yakın kaptanına. King, türünden son kalan birey. 1. komutan. B.hakisi manyak çıkacak bana kalırsa. Hem Luffy'den hem de Zoro'dan daha sağlam b.hakisi olmasını bekliyorum.

King başka bir seviye çıkacak Red. Marco iyileşme, Katakuri gelecek görüyor, BenBackman Shanks ile aşık atabilecek kadar yakın kaptanına. King, türünden son kalan birey. 1. komutan. B.hakisi manyak çıkacak bana kalırsa. Hem Luffy'den hem de Zoro'dan daha sağlam b.hakisi olmasını bekliyorum.
Reis kapalı gözünü açar, sıkıntı yok o iş bizde :mincika:

Reis kapalı gözünü açar, sıkıntı yok o iş bizde :mincika:
Onu ben de bekliyorum işte. Bana k.haki eğitimi gibi geliyor. Fujitora'nın körlükten sonra k.hakisinin muazzam arttığını falan düşünmem gibi. Açık gözü evrimini tamamladıktan sonra açar bence. Bunun için de bir hız dövüşü fena olmazdı. Ama o göz bir açılsın, kara kılıç power upu da yolda zaten. Amirale kafa atacak seviyelere gelir. Ashura falan derken beklentimiz çok.

Onu ben de bekliyorum işte. Bana k.haki eğitimi gibi geliyor. Fujitora'nın körlükten sonra k.hakisinin muazzam arttığını falan düşünmem gibi. Açık gözü evrimini tamamladıktan sonra açar bence. Bunun için de bir hız dövüşü fena olmazdı. Ama o göz bir açılsın, kara kılıç power upu da yolda zaten. Amirale kafa atacak seviyelere gelir. Ashura falan derken beklentimiz çok.
Ace de bir amirale kafa atmıştı. Aynı sonu yaşamasın. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık