Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda, sarayın dışından görünüyor. Devasa büyüklükte olduğu için sarayın içinden görmek mümkün değil. Sarayı ve bahçeyi kapsıyor, düşün o büyüklükte bir oda.

Muhtemelen Doffy'e injection shock uygularken fark ettirmeden büyüttü odayı. Çünkü o saldırısından sonra bir daha room dediğini hatırlamıyorum.

Büyüklük ile alakalı evet. Devasa açıp sınırlarını zorladığı zaman hayatını etkiliyor. Luffy'nin g2 si etkiliyor mu hala hayatını??
Büyüklük ile beraber, uzun süre tutmasından dolayı geldi bana da neyse artık.:D

Valla Lucci'nin deyişine göre etkilemesi lazım da şu an vücudu alıştığı için belk ortadan kalkmış olabilir. Lucci olayından sonra bununla alakalı konuşma geçti mi, hatırlamıyorum tam.

Dünyanın yuvarlak olduğuna inandığım nereden çıktı?
İlla geoit mi demem gerekiyor yani. :hıh:
Geoit olması farketmez genel tabir olarak dedim. Kesinlik katarak bilimselliği bitirmişsin onu demek istiyorum.

Birde Op'un tıbbı ile Gerçek hayatin tibbin ozdeslestirip bir şey kanitlama ihtiyaci gutmek yanlis. Oda dediğin adam cerrah falanda değil yani yüzeysel olarak biliyorsa biliyordur şimdi bu adamın kurduğu evrende gerçek hayattaki tıbbı bilgilerini kullanarak bir seyi kanitlama ihtiyaci gutmen hata.

Büyüklük ile beraber, uzun süre tutmasından dolayı geldi bana da neyse artık.:D

Valla Lucci'nin deyişine göre etkilemesi lazım da şu an vücudu alıştığı için belk ortadan kalkmış olabilir. Lucci olayından sonra bununla alakalı konuşma geçti mi, hatırlamıyorum tam.
Tabi tabi uzun süre açık tutması da etkilidir. Bana kalırsa savaş sonlanana kadar açtığı odayı kapatmadı.

Luffy'i gönderirken de Rebecca'yı alırken de sadece shambles hareketi var.

Savaşın sonlandığı bu yerde. Ne kadar büyüklükte oda açtığını görebilirsin.
Ve gerçekten savaş sonlanana kadar açık tuttuysa helal olsun.

Luffy'nin vücudu alıştı diye biliyorum bende.

Geoit olması farketmez genel tabir olarak dedim. Kesinlik katarak bilimselliği bitirmişsin onu demek istiyorum.
Ne kesinliği la. Soru sordun yorum yaptım.
Birde Op'un tıbbı ile Gerçek hayatin tibbin ozdeslestirip bir şey kanitlama ihtiyaci gutmek yanlis. Oda dediğin adam cerrah falanda değil yani yüzeysel olarak biliyorsa biliyordur şimdi bu adamın kurduğu evrende gerçek hayattaki tıbbı bilgilerini kullanarak bir seyi kanitlama ihtiyaci gutmen hata.
Kardeş benim dediğim şeyi bilmek için tıp mezunu olmaya gerek yok. Temel sağlık bilgisi. Oda'nın iple hücre yapılabileceğini düşündüğünü sanmıyorsun umarım.

Tabi tabi uzun süre açık tutması da etkilidir. Bana kalırsa savaş sonlanana kadar açtığı odayı kapatmadı.

Luffy'i gönderirken de Rebecca'yı alırken de sadece shambles hareketi var.

Savaşın sonlandığı bu yerde. Ne kadar büyüklükte oda açtığını görebilirsin.
Ve gerçekten savaş sonlanana kadar açık tuttuysa helal olsun.

Luffy'nin vücudu alıştı diye biliyorum bende.
Yani savaş bitene kadar daha önce açmış olduğu odayı açık tuttuğunu mu söylüyorsun? Hmm. Kesin bir şey diyemiyorum ya. Olabilir, ama biraz zor geldi bana.

Savaş sonunda görülen odayı Luffy yere düşmesin diye açtı gibi geldi bana, ama herhangi bir oda açma atağı göremedim ben. Yani baştan beri olabilir, evet. Ve öyleyse Law bir kat daha büyüdü gözümde. Şu meyvesini tam olarak işlese Oda keşke. Ki Kaido önünde çok büyük nimetlerini göreceğiz gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık