Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendim için beklemiyorum ki. Benim için mesele su gibi berrak. :bilmem:

Neyse bu konuyu kapatalım, benim kafamda net olmayan başka bir şey var. O konuda fikir ver bana.
Law'un gamma knife'ı Kaido'ya etki ederse ne olur?
Kaido'yu öldürmeyeceği garanti de, ne yapar...

Adam ömrünü verdi bir teknik geliştirdi, mutlak ölüm getirsin diye ama tekniğin kimseyi öldürebildiği yok. :hhh:
Bilmiyorum. Önce Kaido'nun ne olduğunu, gücünü, nasıl işlediğini öğrenmek lazım. Şu an ne desek boş.

Üye silindi 1004

Çok basit?

Cidden. Çok basit?

Klon yapabilen, ada kesen tekniği olan adam mı basittir Mochi ile kol çıkartıp yumruk atan adam mı?

Luffy kadar bile dayanamaz diyorsun. Derken? Luffy Kata'yı yenmedi mi zaten?
Ya bu tartışma anlamsız. Kata, Dof'a tek atar diyorduk mevzu nerelere geldi. Mochiyi yedimi Dof birden kendini D.'ye dönüşmüş bulur. Senin Mochi diye aşağıladın güç Luffy'dan kan aldı kan.

Luffy bile kadar dayanamaz Dof çok iddialıyım. Luffy'nin yediğinin yarısı yeter Dof'a. Kalkamaz bir daha yerinden. Kata bu Kata.

Doğru böyle birşey var çeviri sıkıntısı değil.Law g2 gibi orada ömrünü kısaltacak birşey yaptı adam canından vazgeçip gelmiş zaten.Meyvenin potansiyeli çok fazla ucu epey açık ama yaşam gücünden vermen gerekiyor bedeli büyük.Luffy ile çok ortak noktaları var hakkaten acaba D. diye mi merak ediyorum.Düşün işte doffy adada bu şekilde tehlikeli 2 tane D. ile birden uğraşmak zorunda kaldı.En son ikisi yerde yan yana yatarken yine de ayaktaydı.
Başka D.leri de bunlar gibi görmek lazım. Law ve Luffy'i görüyoruz bir tek. Onlara yönelik olsa iyi olurdu. D.'yi özel kılan bir şey değil bir şeyler olmalı. Tabi bunu en iyi D'nin anlamı ortaya çıktığında anlarız.

Luffy'nin hala ömrü gidiyor mu??

Enerji değil mi o. Law'ın meyvesi fazla enerji harcıyordu. O yüzden çabuk tükeniyordu Law.
Enerji de var tabi. Green Bite köprüde giderken Usopp, Law'a " Sen niye gücünü kullanmıyorsun." diyor. Law'da " Gücüm enerjimi azaltıyor sonraya saklamam lazım. " tarzı cevap veriyordu.

Orada ki olay büyük oda yapmasında. Büyük oda yapması hayatını etkiliyor.

Elindeki şey ya meyvesinin kremsilesmis hali değil mi. Özellikle onu oraya sürüyor adam. Ya da meyve kullanımını o şekilde göstermiş elinde. Ayrıca iplerin organlsrin içindeki çizim tarzı zaten sadece dikisle kalmadığının kanıtı. En büyük kanit da zaten oraya koyulan onarmak fiili. Hala daha koskocaman eylemi belirten fiil dikkate [QUOTE/]QUOTE
Galiba ekran olayından sonra iplerden yan sanayi
krem deodorant herşeyi yapabilir görüyor öyle yorumluyorsun.:hhh::hhh:Daha ne desem boş sana böyle bakıyorsan olaya tamamen yorumsuz vaziyettesin.:oleyo2:[/]

Enerji değil mi o. Law'ın meyvesi fazla enerji harcıyordu. O yüzden çabuk tükeniyordu Law.
Sadece enerji değil tek seferliğine ömrünü kısaltacak kadar kendini zorladı devasa bir oda açtı. @Alpamis Evet evet herşey mümkün sıfırdan organ bile yapabiliyor tam takım değiştirdi içini. :D Sen organlar bir şekilde çalışıyorsa tam güçtedir diye anlamak istiyorsun ama motor bile adam akıllı çalışmazken süpürgeyle çekemiyorsun. :D

Sadece enerji değil tek seferliğine ömrünü kısaltacak kadar kendini zorladı devasa bir oda açtı. @Alpamis Evet evet herşey mümkün sıfırdan organ bile yapabiliyor tam takım değiştirdi içini. :D Sen organlar bir şekilde çalışıyorsa tam güçtedir diye anlamak istiyorsun ama motor bile adam akıllı çalışmazken süpürgeyle çekemiyorsun. :D
Evet onarmak için verdiğin süpürge adam akıllı çalışmıyorsa gidip onu ustanın kafasında kirarsın.:D Onarmak, yeniden yapmak acaba ne anlama geliyor hmmm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık