Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başka D.leri de bunlar gibi görmek lazım. Law ve Luffy'i görüyoruz bir tek. Onlara yönelik olsa iyi olurdu. D.'yi özel kılan bir şey değil bir şeyler olmalı. Tabi bunu en iyi D'nin anlamı ortaya çıktığında anlarız.

Luffy'nin hala ömrü gidiyor mu??

Enerji de var tabi. Green Bite köprüde giderken Usopp, Law'a " Sen niye gücünü kullanmıyorsun." diyor. Law'da " Gücüm enerjimi azaltıyor sonraya saklamam lazım. " tarzı cevap veriyordu.

Orada ki olay büyük oda yapmasında. Büyük oda yapması hayatını etkiliyor.
Doğrudur. Burayı unutmuştum ben. ''Yaşam gücü'' demiş. O yüzden dediğin gibi galiba.

Odanın büyüklüğü ile mi alakalı? Trebol ''Ope ope''yi kullanmadan nasıl böyle bir oda açabildin diye şaşırıyor. Yani odayı önceden açıp uzun süre açık olarak bekletmiş. Ya da odayı görünmez mi yapmış ne.:D Tam çözemedim.

Edit: Odayı uzun süre bekletmiş.

Doğrudur. Burayı unutmuştum ben. ''Yaşam gücü'' demiş. O yüzden dediğin gibi galiba.

Odanın büyüklüğü ile mi alakalı? Trebol ''Ope ope''yi kullanmadan nasıl böyle bir oda açabildin diye şaşırıyor. Yani odayı önceden açıp uzun süre açık olarak bekletmiş. Ya da odayı görünmez mi yapmış ne.:D Tam çözemedim.

Edit: Odayı uzun süre bekletmiş.
Oda, sarayın dışından görünüyor. Devasa büyüklükte olduğu için sarayın içinden görmek mümkün değil. Sarayı ve bahçeyi kapsıyor, düşün o büyüklükte bir oda.

Muhtemelen Doffy'e injection shock uygularken fark ettirmeden büyüttü odayı. Çünkü o saldırısından sonra bir daha room dediğini hatırlamıyorum.

Büyüklük ile alakalı evet. Devasa açıp sınırlarını zorladığı zaman hayatını etkiliyor. Luffy'nin g2 si etkiliyor mu hala hayatını??

@Wbrggrdrlfy reyiz sorun daha garip geldi yav.

Dünya düzse ve duyularımız bizi kandırıyorsa düz dünyacılara her zamanki dediklerimizi diyebiliriz. Duyularımız bizi yanılttığı için asıl gerçeklere ulaşamadığımız için zaten dünyanın düz olduğunu hiç anlayamayız demektir.

Bizi kandıran duyuları geç makinelerle gerçeğe ulaşabilmemiz gerekir zaten.
Makinelerle gerçeğe ulaşabilirsin ama makinenin sana gösterdiği görüntünün sana olan görüntüsünün gerçek olduğu ne mâlum? Düz dunyacı falanda değilim Düz Dünya tartismasina falan benziyor dedi o yuzden dedim.

Peki. Pardon. :sapkali:

Hiçbir şey. Çünkü ne yaparsak yapalım dünyanın aslında düz olduğunu algılayamayacağımız için, haklı olduklarını hiçbir zaman anlayamayacağız.
Yuvarlak dünya gorusunu savunan biri olarak seninkide direktmen yanlış olabilir. O zaman hatalı olan da her 2taraf. Yani herkesinde bir yanlışı olabilir. Öyle kesin konuşmuşsun ki Bilimsel dediğin yerde kesinlik baslamış Bilim bitmiş. Ee hani bilimsellik?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık