Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani savaş bitene kadar daha önce açmış olduğu odayı açık tuttuğunu mu söylüyorsun? Hmm. Kesin bir şey diyemiyorum ya. Olabilir, ama biraz zor geldi bana.

Savaş sonunda görülen odayı Luffy yere düşmesin diye açtı gibi geldi bana, ama herhangi bir oda açma atağı göremedim ben. Yani baştan beri olabilir, evet. Ve öyleyse Law bir kat daha büyüdü gözümde. Şu meyvesini tam olarak işlese Oda keşke. Ki Kaido önünde çok büyük nimetlerini göreceğiz gibi.
Şimdi hatırladım da gimme knife sonrası bir tek burada room diyor. Başka da room dediğini ya da room hareketi yaptığını bilmem gimme knife tan sonra starben blade ve counter shock hamlesi var başka da hep shambles hamleleri yapıyor.

Belki de Luffy'i tekrar gönderirken aynı büyüklükte bir room açtı. Biz bunu görmedik.(Ama niye bize göstermesin ki diyorum. Şu sahnede bile göstermişte.) Lazım olur diye de sonuna kadar açık tutup en son Luffy'i yine geri aldı.

Edit: Dediğin gibi güzel işlense daha net anlayacağız. :D

Son düzenleme:
Şimdi hatırladım da gimme knife sonrası bir tek burada room diyor. Başka da room dediğini ya da room hareketi yaptığını bilmem gimme knife tan sonra starben blade ve counter shock hamlesi var başka da hep shambles hamleleri yapıyor.

Belki de Luffy'i tekrar gönderirken aynı büyüklükte bir room açtı. Biz bunu görmedik.(Ama niye bize göstermesin ki diyorum. Şu sahnede bile göstermişte.) Lazım olur diye de sonuna kadar açık tutup en son Luffy'i yine geri aldı.

Edit: Dediğin gibi güzel işlense daha net anlayacağız. :D
Yani Law planlı adam, dövüş sonuna kadar ne olur ne olmaz diye açık bırakmış olabilir. Beklenir Law'dan. Hele ki Dof gibi inmesini istediği bir adam için, hayatını ortaya koyması şaşırtmaz.

Kaido önünde her türlü işlenir bence meyvesi. Hatta teori vardı Kaido'nun ölümsüzlüğünün sebebi Ope Ope'nin önceki kullanıcısının Kaido'yu ölümsüz yaptığına dair. Belki öyle bir durum çıkar...

Law şu enerji olayını çözdükten sonra ve lanetli kılıç olaylarından bir şeyler kaparsa çok daha güzel seviyeler gelir zaten. Özellikle o enerji olayını çözmesi lazım. Doktor adama yakışmıyor öyle.D:

Yani Law planlı adam, dövüş sonuna kadar ne olur ne olmaz diye açık bırakmış olabilir. Beklenir Law'dan. Hele ki Dof gibi inmesini istediği bir adam için, hayatını ortaya koyması şaşırtmaz.

Kaido önünde her türlü işlenir bence meyvesi. Hatta teori vardı Kaido'nun ölümsüzlüğünün sebebi Ope Ope'nin önceki kullanıcısının Kaido'yu ölümsüz yaptığına dair. Belki öyle bir durum çıkar...

Law şu enerji olayını çözdükten sonra ve lanetli kılıç olaylarından bir şeyler kaparsa çok daha güzel seviyeler gelir zaten. Özellikle o enerji olayını çözmesi lazım. Doktor adama yakışmıyor öyle.D:
Demişken burada da oda bahsi geçmiş. :hhh:
Ama o ilk attığım sahnelerde, Luffy ile Viola değişirken, Rebeccayı ve en son Luffy'i alırken oda açtığına dair hiç bir şey yok. Bu şunu gösterir herhalde. O anda Luffy'i Doffy karşısına atarken açık bırakmış. O sahneler şaibeli :D

Kaido'nun ölememe sebebinin buna bağlanmasını çok isterim. "Açıklanan bir güç kullanılır." yorumunu bu şekilde daha rahat ekarte edebilirim. O güç açıklandı, çünkü ucu Kaido'ya bağlanacaktı. Onun ölümsüzlüğünü anlatan bir şey olmalıydı. O da bu güç işte diye. :D

Enerji olayını çözmüş olmasını bekliyorum. :oleyo:Yani umarım Oda, yan karakterleri görür de az bir şey power katar. :D Kılıcının lanetinden bir şey çıkmasını da çok isterim. Ama Oda sbs de "It has no rank. " demişti. Kılıcın rütbesi yok diye çeviriyor. Ne kadar doğru çeviriyse. O yüzden kılıçtan bir şey katar mı emin olamıyorum. :oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık