Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Demek ki Shanks gelse o da Vista ile dövüşecekmiş.
Luffy için Oda'nın torpilleri o. Mihawk kilometrelerce öteden ada büyüklüğünde cisimleri eforsuzca kesebilecek güce sahip, Vista 10 metre ötesinde Babasının ve kardeşlerinin ölmesine ağzı açık seyirci kaldı bir bok yapamadı. Luffy yaşasın diye Big Mom'ı bile kepaze etti Oda kaç senedir izliyoruz.

Luffy için Oda'nın torpilleri o. Mihawk kilometrelerce öteden ada büyüklüğünde cisimleri eforsuzca kesebilecek güce sahip, Vista 10 metre ötesinde Babasının ve kardeşlerinin ölmesine ağzı açık seyirci kaldı bir bok yapamadı. Luffy yaşasın diye Big Mom'ı bile kepaze etti Oda kaç senedir izliyoruz.
Big Mom zorunda olduğu için yakalayamadı. Diğeri kendi isteğiyle başaramadı.

Aha! Sanırım buldum. :hmm:

Bir süredir Linlin'in hafızası gidikken aynı anda nasıl hem Zeus'un kendinde hem Napoleon'un baygın olduğunu merak ediyordum.
Ve aklıma bir fikir geldi. :fool:

Linlin'in hafızası gidince ruhundaki Karmen etkisi de gitti.
Zeus, Linlin'in ruhundan olduğundan bilinci açık.
Ama Napoleon, Karmen'in ruhundan bu yüzden onuki kapalı.
Muhtemelen Prometeus da öyle.

Kişiliklerine bakarsanız Zeus hep çocuksuydu. Ama diğerleri fenaydı.:oleyo2:

Son düzenleme:
Chopper'ın Yonkou tankladığı, Brook'un kesik attığı, Nami'nin atak yaptığı evrende Vista neden Mihawk'ı durduramıyor anlayamıyorum.

Cracker G4'e karşı dövüşünce övgü alıyor, Vista Mihawk'ı durdurunca övüleceği yerde Mihawk low adamı oynuyor. Yav bu Mihawk'ın bir G4 kadar da mı hatırı yok? Shanks ile boşa mı rakip olmuş bu adam?

Chopper'ın Yonkou tankladığı, Brook'un kesik attığı, Nami'nin atak yaptığı evrende Vista neden Mihawk'ı durduramıyor anlayamıyorum.

Cracker G4'e karşı dövüşünce övgü alıyor, Vista Mihawk'ı durdurunca övüleceği yerde Mihawk low adamı oynuyor. Yav bu Mihawk'ın bir G4 kadar da mı hatırı yok? Shanks ile boşa mı rakip olmuş bu adam?
Dediklerine katılıyorum.
Kahve Kral Chopper hariç :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 26)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık