Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Rika
@Mike

Sizin Miho elden gidiyormuş. Shilew bunun adaya gidip bunu aradan çıkarıp kılıcı ve Mihonun gözleri çalacakmış...
Sol da ki kediye dikkat bu arada kesin bilgi yayın bunu. :S :a:
Normalde öyle zaten. Ayrı olarak renkli one piece yayınlıyorlar. O başından başlıyor.
Onu göremedim işte varsa link atsana bana 600-700 e kadar çevrilmiş site lazım. :)

Sağol, bayağı çevirmişler işimi görür.
md çok iyi kaynaktır değerini bil :oops:

Hahaha işte balon olduğu için uçması kolay oluyor diye bir karşılık vereyim hemen :D Ne biri Zoro'ya laf mı dedi??? hahaha :D Ya Queen'i ben sevmedim nedense çok aptal bir karakter geldi gözüme :D
Balon dediğin şişince uçar, kim şişiyor kim uçuyor biliyoruz xDé neyse şaka şaka.

Queen'i sevdim mi sevmedim mi karar veremiyorum valla. Adamı çok erken Luffy'nin yanında gördük ve evet Luffy'nin yanında olan karakterler fazla panel yiyor seriden. O yüzden sevmemiş olabilirsin. Biraz daha az gösterip kişiliğini geç işleyebilirdi.

Balon dediğin şişince uçar, kim şişiyor kim uçuyor biliyoruz xDé neyse şaka şaka.

Queen'i sevdim mi sevmedim mi karar veremiyorum valla. Adamı çok erken Luffy'nin yanında gördük ve evet Luffy'nin yanında olan karakterler fazla panel yiyor seriden. O yüzden sevmemiş olabilirsin. Biraz daha az gösterip kişiliğini geç işleyebilirdi.
Yani Jack ve King gibi yapmadı sanki fena ezdi karakteri bir de yapı olarak da bana hitap etmiyor. Ama muhtemelen işi bitmedi daha görürüz onu :D

@Rika
@Mike

Sizin Miho elden gidiyormuş. Shilew bunun adaya gidip bunu aradan çıkarıp kılıcı ve Mihonun gözleri çalacakmış...
Sol da ki kediye dikkat bu arada kesin bilgi yayın bunu. :S :a:

Onu göremedim işte varsa link atsana bana 600-700 e kadar çevrilmiş site lazım. :)
Crocoroş-chwan'ın kalbini çalmasın da Mihawk'a bir şey olmaz

md çok iyi kaynaktır değerini bil :oops:

Bana pek öyle gelmedi ama neyse :S

Crocoroş-chwan'ın kalbini çalmasın da Mihawk'a bir şey olmaz
Sonradan Mihawkımı tokatladır. Mihawkımı tongaya düşürdüler deme de :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık