Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Az bölümlere bakayım dedim Mangaka bazı ince şeyleri öyle bir serpiştirmiş ki helal olsun. Yani ince mesajlardan tutun da çizimlere kadar tekrar okudukça bazı şeyleri görebiliyoruz. :D

Her zaman diyorum bu Croc'un Roger ile bağlantısı çıkacak.
Şimdi şu bağlantıları atayım eski attıklarıma ek bir şeyler daha olsun.

Alabasta arc'dan hemen sonra Robin tayfaya katıldığı sırada tayfanın üstüne gökyüzü adasından bir gemi düşüyor. Daha sonrasında ise gemiyle beraber bir iskelet iniyor aşağıya. Robin bir şeyler kurcalıyor falan bu sırada bu kişinin 200 küsür yıl önce öldüğünü ve Briss krallığından olduğunu falan öğreniyorlar.

Robin adamın engin denizde hastalanarak öldüğünü söylüyor ve 30'lu yaşlarda olduğunu belirtiyor. Fakat burada ince nokta kafatasının arkasında ki adamın gençlik çizimleri 2 karaktere aşırı derece de benziyor. Biri Croc diğeri ise Ace ve adam Roger da denildiği gibi hasta...

Bunun dışında gemi 208 yıl önce Güney maviden denize açılmış ve tesadüftür ki Roger ve Rogue'un beraber kaldığı yer de Güney Mavi ve Ace'in doğduğu yerde Güney mavi'nin Baterilla kasabası...

Ek olarak Briss krallığı ve Dünya hükümetinin sembolleri.

Ban D Age Chopper bile yenik düşebilir.
Olabilir vamp bir kadına benziyor
:hhh:

Katılıyorum. One piece aleminin en çekici kadını olabilir bu şekilde.
Tatlışş girl :fool:

Bana pek öyle gelmedi ama neyse :S

Sonradan Mihawkımı tokatladır. Mihawkımı tongaya düşürdüler deme de :S
Blackbeard Mihawk'tan -eğer meyvesi yoksa- bir şey istemeyeyeceği için o da peşine düşmezler zaten en baştan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık