Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bm bir şekilde oraya gitmekten vageçecek veya bir olay dönecek. Hapishaneye dikkat edilmeyecek olmasını mantığa sığdırmak için bile orada olabilir.BM oraya giderse hapishanede ki herkes özgürlüğüne kavuşur diyebilir misin ?
Herkezi özgür bırkma niyeti yok zaten kimsenin yukuzaların liderleri ve bu liderleri takip eden güçlü samuraylar özgür kalsın bence yeter luffy ve hiyo'nun herkesi özgür birkama derdinde olduklarını sanmıyorum.

Orijinal çeviride guruldama efekti var. :/ Hangi panele baktın, bilemiyorum bende gözükmediği için. Ancak senin baktığın efekt ile aynısı değil.

Ms'de çevrisinde rumbling benzeri bir ses efekti kullanmış, yanılmıyorsam.

Arkadaşın alıntıladığı mesajda bu vardı ve kendisi de orta panel diyordu ben de onların anlamını verdim. O guruldama burda görünmüyor ki.

Burdaki efektler de dediğim gibi bunlar :S
Şimdi Zoro dövüşe aç girip yara alıp kan kaybedince tansiyonu düştü de bayıldıysa, yara almadan sadece bizim köprübaşı soytarısı ile dövüşse ve dövüş uzun sürse bayılır mıydı xD

Arkadaşın alıntıladığı mesajda bu vardı ve kendisi de orta panel diyordu ben de onların anlamını verdim. O guruldama burda görünmüyor ki.

Burdaki efektler de dediğim gibi bunlar :S

Şimdi Zoro dövüşe aç girip yara alıp kan kaybedince tansiyonu düştü de bayıldıysa, yara almadan sadece bizim köprübaşı soytarısı ile dövüşse ve dövüş uzun sürse bayılır mıydı xD
Onu bilemem. Ben efektleri konuştum. :D

Orijinal çeviride guruldama efekti var. :/ Hangi panele baktın, bilemiyorum bende gözükmediği için. Ancak senin baktığın efekt ile aynısı değil.

Ms'de çevrisinde rumbling benzeri bir ses efekti kullanmış, yanılmıyorsam.

Heee...
Sahiden de açlık ve yaradan sebep bayılmış. Bizim baktığımızda o efekti değiştirdiklerinden efekt olarak görmemişim ben.

Şş evden çıkarken bişiler yemiş miydi bu :S La bak yığılır kalır falan bişi olmasın sakın :S

Neyse Sanji var, aç kalanı doyurur en azından.
Yemişti. Zoro artık bakmaz Sanji'nin yemeklerin. :D

Heee...
Sahiden de açlık ve yaradan sebep bayılmış. Bizim baktığımızda o efekti değiştirdiklerinden efekt olarak görmemişim ben.
Zaten öyleydi. Kimseye makara yapmasın diyemem de, sanki kafadan atılıyormuş gibi yapılması olmuyor. :D

Günahını almışsın adamın, o kadar tırpan muhabbeti yaptın.
İki tane doktor var, ittifakta işleri ne? Birisi ekmek sevmez, diğeri sadece bandajlar. Bizimkiler için iyi test oldu bu.

Bu arada o kurbağa yağından bir şey çıkarsa Usopp büyük küfürler yiyecek.

Vay be. Demek Zoro Baratie önünde Mihawk'tan darbe aldıktan sonra bu yüzden bayılmadı... Tabi Baratie'de yedi yemeğini, karnı tok, üzerine bi de suya düşünce bayılma şansı sıfır.

Günahını almışsın adamın, o kadar tırpan muhabbeti yaptın.
Hiç de bile. :hıh:
Ben heo açlık ve tırpandan sebep dedim. Ama tırpan muhabbeti daha eğlenceli olduğundan ona daha ağırlık vermiş olabilirim. :oleyo2:

Şş evden çıkarken bişiler yemiş miydi bu :S La bak yığılır kalır falan bişi olmasın sakın :S

Neyse Sanji var, aç kalanı doyurur en azından.
Yemedi yemedi. Gene aç bu. :(
Sanji karın doyurur da yemek gelene ladar tırpanlı biri Zoro'yu gözüne kestirmese bari.

Hiç de bile. :hıh:
Ben heo açlık ve tırpandan sebep dedim. Ama tırpan muhabbeti daha eğlenceli olduğundan ona daha ağırlık vermiş olabilirim. :oleyo2:

Yemedi yemedi. Gene aç bu. :(
Sanji karın doyurur da yemek gelene ladar tırpanlı biri Zoro'yu gözüne kestirmese bari.
Zoro'nun Wano'daki p.upı belli oldu. Gluten alerjisini yenecekmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık