Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğru diyon. Kata olsa bi ayar çekerdi de. Smoothie slash de atmadı enteresan şekilde. Çok mu hızlı geldi noldu anlamadım. Big Mom korsanları fena nerf yedi.
Kata olsaydı daha iyi olurdu evet.
Onlar da sadece Mom'a güvenip mi gelmiş. Ne bu eziklik? Geri dönüp Mom'ı bulmayı düşünmediler de. Mom varsa her şeyiz Mom yoksa hiçbir şeyiz.

Kata olsaydı daha iyi olurdu evet.
Onlar da sadece Mom'a güvenip mi gelmiş. Ne bu eziklik? Geri dönüp Mom'ı bulmayı düşünmediler de. Mom varsa her şeyiz Mom yoksa hiçbir şeyiz.
Kaptan olma telaşını girdiler bile pek öyle düşünmüyorlar gibi. Smoothie'ye fena nerf veriyor Oda. Bu arc harcarsa vallahi helal olsun. 900m ödülü yattığı yerden aldı heralde.

O bölümde girerse yandık, vay anam diyen adam; sağ koluna yonko emanet edip, içmeye gitmez bence. Öldüğünü düşündüğünü düşünüyorum
Oradaki daha çok King'i parlatmak için çıkan bir şeydi. Bence Kaido'nun ulan benim sağ kolum halleder bu gemiyi dememesi de saçma. :D Ama işte yedirdiler senaryo diye.

Hayır koskoca yonko'nun öyle öleceğini düşünmek, hadi düşündün diyelim biz Big Mom'ı indirdik diye kutlama yapmamak da ne bileyim. :D

Oradaki daha çok King'i parlatmak için çıkan bir şeydi. Bence Kaido'nun ulan benim sağ kolum halleder bu gemiyi dememesi de saçma. :D Ama işte yedirdiler senaryo diye.

Hayır koskoca yonko'nun öyle öleceğini düşünmek, hadi düşündün diyelim biz Big Mom'ı indirdik diye kutlama yapmamak da ne bileyim. :D
Hayır birde Big Mom ı yenmek-öldürmek- bu kadar kolaydı her gördüğünde korkaklığa bürüneceğine niye bu zamana kadar indirmedin diye sorarlar adama. Bir de Mom sırrını falan biliyordu dimi :D

Valla Big Mom- Kaido ittifak kurarsa o adadan nasıl sağ çıkacaklar hiç bir fikrim yok. Keşke Big Mom vs Kaido görsek de yonko savaşı görmeden ölmedik desek.

Big Mom öldü sandı ki böyle rahat bence.

Hayır birde Big Mom ı yenmek-öldürmek- bu kadar kolaydı her gördüğünde korkaklığa bürüneceğine niye bu zamana kadar indirmedin diye sorarlar adama. Bir de Mom sırrını falan biliyordu dimi :D
Şu anda şüpheli olması en mantıklısı bence. King de o yüzden orada bekçilik yapıyordur. Yoksa öldüğünü düşünse ya da yaşadıüını düşünse yaptıkları çok mantıksız.
Valla Big Mom- Kaido ittifak kurarsa o adadan nasıl sağ çıkacaklar hiç bir fikrim yok. Keşke Big Mom vs Kaido görsek de yonko savaşı görmeden ölmedik desek.

Big Mom öldü sandı ki böyle rahat bence.
İttifak olmaz bence. Oda Big Mom'ı bu adaya getirterek ne planladı merak ediyorum. Hangi tarafta yer alırsa alsın dengeyi bozacak bir karakter.

Basitçe bulunabilir ne olduğu (bi 10 sayfa geriden geliyorum belki yazan olmuştur, olduysa da benena) katakananın nasıl okunduğunu biliyorsan, googledan "japanese sfx" diye arattığımızda çıkan uygun sitelerden birinde aratıyorsun ve şöyle böyle sonuçlar çıkıyor.

Bahsettiğin yerde yazan.

Son panelde yazan.

Yarın öbürgün seride "WB gençken Kaidou ile 10 gün 1 saat boyunca dövüşüp yendi. Sen o canavarı nasıl yenmeyi düşünüyorsun mugiwara!?" denilecek sonra bütün forum kafayı yiyecek. O bir saat fark ile yonkou amiral tekler deneye başlayacak benden demesi.

Basitçe bulunabilir ne olduğu (bi 10 sayfa geriden geliyorum belki yazan olmuştur, olduysa da benena) katakananın nasıl okunduğunu biliyorsan, googledan "japanese sfx" diye arattığımızda çıkan uygun sitelerden birinde aratıyorsun ve şöyle böyle sonuçlar çıkıyor.

Bahsettiğin yerde yazan.

Son panelde yazan.
Yani açlıkla felan alakası yokmuş?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık