Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ahhaha Luffy'nin kendi kendine Big Mom'a yumruk atıp bayılması mı mantıklı geliyor sana bravo o zaman Kaido'ya da ilk G4 vuruşunda bayılması lazımdı Luffy'nin niye bayılmadı bir açıklasana adam fiziksel bir vuruş ile bayılttı Luffy'i :D
Bana mantıklı gelmesiyle alakalı bir durum yok ortada, mangada öyle geçiyor, bana mantıksız gelse ne olur. Niye altından bir şey arıyorsun ?

Yumruk attı sonra bayıldı işte :bilmem:

Luffy'nin bayılması ile bayılmaması arasındaki farkı ben anlatmak zorunda da değilim bunu sen anlatmalısın çünkü ben olanı söylüyorum sen fantazini dile getiriyorsun varsa geçerli bir sebebin anlat dinleyeyim.

''Başka bir şey oldu'' dan farklı söylenecek sözlere açığım :good:

Bana mantıklı gelmesiyle alakalı bir durum yok ortada, mangada öyle geçiyor, bana mantıksız gelse ne olur. Niye altından bir şey arıyorsun ?

Luffy'nin bayılması ile bayılmaması arasındaki farkı ben anlatmak zorunda da değilim bunu sen anlatmalısın çünkü ben olanı söylüyorum sen fantazini dile getiriyorsun varsa geçerli bir sebebin anlat dinleyeyim.

Biri Big Mom karşısında bayıldı diyoruz bunun için bir sebepte gerekmiyor doğru diyorsun bir sebebe gerek yok sonuçta karşısında bir Yonkou var biri Big Mom biri Kamazo aslında her şey açık ve net değil mi ferit aslında bizim bir açıklama getirmemize gerek yok haklısın. :D

Biri Big Mom karşısında bayıldı diyoruz bunun için bir sebepte gerekmiyor doğru diyorsun bir sebebe gerek yok sonuçta karşısında bir Yonkou var biri Big Mom biri Kamazo aslında her şey açık ve net değil mi ferit aslında bizim bir açıklama getirmemize gerek yok haklısın. :D
Karşısında ile alakalı bir durum yok işte çünkü Bigmom bir şey yapmadı savunmaktan başka, bir yumruk atıp bayıldı işte diyorum yani bunu mu anlamıyorsun. Ha Bigmom'un yaptığı bir şey varsa söyle diyorum ona da gelmiyorsun.

Neyse ya salla boşver Zoro'nun karnı açtı o yüzden bayıldı karşısındaki ile alakası yok hem varsa bile en azından darbe aldı da bayıldı :hhh:

Karasakal tayfasının eski üyeleri Burgess gibi feci güçlendiler.Ödülleri verilmişti yonko tayfası için çok düşük gl ödülleri var.Ama burgess güçlenmiş şimdi haki öğrenmiş mesela.Shiryuu da misal Zoro gibi 2 senede kendini katlamış olabilir.Magellan’ı böyle geçmiş olabilir.Yada Magellan sanıldığından çok daha güçlüydü.Hancock da gücünü övmüştü hapiste çünkü.

Karşısında ile alakalı bir durum yok işte çünkü Bigmom bir şey yapmadı savunmaktan başka, bir yumruk atıp bayıldı işte diyorum yani bunu mu anlamıyorsun. Ha Bigmom'un yaptığı bir şey varsa söyle diyorum ona da gelmiyorsun.

Neyse ya salla boşver Zoro'nun karnı açtı o yüzden bayıldı karşısındaki ile alakası yok hem varsa bile en azından darbe aldı da bayıldı :hhh:
Tamam da yumruğu attığı kişi normal biri değil diyorum anlamıyorsun herhalde Big Mom dediğin kadın çığlığıyla roket parçalıyor ahhahahahah :D neyse ya ben ne anlatıyorum doğru Zoro senaryo gereği bayıldı pardon. He şu sahneyi atmayı unutmuşum ferit bak Big Mom bir şeyler yapıyor o ana kadar bir şeyi yok zaten sol üst panelde al sana sebep hani fantazini değil sebep göster dedin ya değişik bir şey kullandığı kesin Big Mom'ın bil bakalım bu sahnedeki o efekti şuan nerelerde görüyoruz.

Son düzenleme:

Nerede bayılmış? Halüsinasyon mu görüyon la?

Zoro açtı ve kamazoya yaptığı saldırıyla kalan tüm enerjisini harcadı. Hazan suyu peşinde koşmaktan yemek yememişti .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık