Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sebep istiyordu sebebi ile birlikte attım manga sayısını artık dönüp tekrar bakarsa yoruma görür şimdi Zoro'nun sebebi lazım bayılma sebebi :D
O kadar da dedik ''Bir Şeyler Yapıyor'' haricinde ile gelin diye ama gene aldığımız sonuç şu :hhh::hhh:

Big Mom bir şeyler yapıyor o ana kadar bir şeyi yok zaten
Edit: Bir ileri seviyeyi buradan görebilirsiniz

Keşke bu olaylar Zoro tırmık yediğinde olsaydı :T o aralar böyleydi bu zorocular, bişey var kesin yoksa bayılmaz, kesin zehir var, açtı aç :S çok gezdi başı döndü falan. Ah ah ne günlerdi.
Aç bölüm yorumlarını oku aynısını orada da söyledim :artiz:

Tamam ferit yarın den den mushi ile arayıp sorarım yaptığı tekniğin ne olduğunu Big Mom'a :D
Teknik yapmıyor, kolu ile savunuyor sadece, bir ileri seviyeye yükseltmeyelim olayı bence :oleyo2:

Elinin etrafındakiler zaten açıklandı, haki ama emcükleme yok yani :hhh:

Keşke bu olaylar Zoro tırmık yediğinde olsaydı :T o aralar böyleydi bu zorocular, bişey var kesin yoksa bayılmaz, kesin zehir var, açtı aç :S çok gezdi başı döndü falan. Ah ah ne günlerdi.
Sudandır o sudan.

Aç bölüm yorumlarını oku aynısını orada da söyledim :artiz:

Teknik yapmıyor, kolu ile savunuyor sadece, bir ileri seviyeye yükseltmeyelim olayı bence :oleyo2:

Elinin etrafındakiler zaten açıklandı, haki ama emcükleme yok yani :hhh:
Ben savunma sahnesini demiyorum ki ah be ferit sen benim editlediğim yorumda ki manga sayfasına baktığına emin misin sol üst panelde baya savunma hareketi değil mi o :D :hhh: Bak tekrar atıyorum ha. Hakinin tekniği ama hangi tekniği bir teknik var mı ? Var :D

Sana tekniğin ismini söyleyemem belki ama manga panellerinden yola çıkabiliriz birine saldırman için illa yumruk atmana gerek yok direk hakiyi yansıtarakta saldırabilirsin WB'nin gemisi(Ben saldırı yapan bir Shanks göremiyorum)
Ray FB'si ve sonrasında Luffy'nin elleri gerçi hala beceremiyor yumruk atıyor sadece
ve Hyo amcanın temas etmeden Lama'yı devirmesi
Demek ki Haki yansıtılabiliyormuş değil mi Ferit?

Son düzenleme:
Zannedersiniz Magellan Shiryu'yla dövüştü de venom demon kullanmadı. Öyle yorumlar yapılıyor ki... :fool:

İki sene önce Shiryu=Magellan idi. İster kabul edin ister etmeyin. İki sene sonra ise Shiryu>Magellan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık