Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Korktuğundan dolayı girmedi mi bu Shiryu hapise? :D
Kapalı alanda kazansa bile zehre maruz kalabilir.Dezavantaj.Sen olsan girmez misin ?
Diyelim indirdin Magellan'ı ama Luffy'nin çıplak elle vurması gibi aldın zehri.

İşin bitik daha da seni kimse kurtaramaz.Teach tayfası gidiyordu panzehir getirmeseler.

Herkes Luffy gibi ballı değil ki sen iyi alışmışsın Luffy ballarına. :D

Kapalı alanda kazansa bile zehre maruz kalabilir.Dezavantaj.Sen olsan girmez misin ?
Diyelim indirdin Magellan'ı ama Luffy'nin çıplak elle vurması gibi aldın zehri.

İşin bitik daha da seni kimse kurtaramaz.Teach tayfası gidiyordu panzehir getirmeseler.

Herkes Luffy gibi ballı değil ki sen iyi alışmışsın Luffy ballarına. :D
Yapılabilecek en iyi savunma bu mu? Her ne dersen de Magellan'dan tırstı içeri girdi. Bunu yensem bile zehirlenirim ölürüm felan. Kimse Akainu'yu yensem bile eririm demiyor sonuçta.:D Façası yiyen dalıyor, yemeyen dalamıyor.:D Shiryu'nun faça yememiş. Denememiş bile.:D Teach gibi birini beklemiş.

Yapılabilecek en iyi savunma bu mu? Her ne dersen de Magellan'dan tırstı içeri girdi. Bunu yensem bile zehirlenirim ölürüm felan. Kimse Akainu'yu yensem bile eririm demiyor sonuçta.:D Façası yiyen dalıyor, yemeyen dalamıyor.:D Shiryu'nun faça yememiş. Denememiş bile.:D Teach gibi birini beklemiş.
Zehir ve Magellan dışında nedenleri de var bunun.Tartışılacak çok şey var.İmpel Down'dan müdürü yensen bile elini kolunu sallayarak çıkamıyorsun.Girdap akıntısı var gemisi var vs...

Teach koskoca tayfayla bile oradaki denizcileri hipnoz edip içeri girebilmişti.Adam hipnoz altında diye Luffy ve mahkumlar kolayca gemiyle çıkabilmişti.Şimdi tek başına bir birey olan Shiryuu bunları yapıp nasıl kaçacak hapisten.O yüzden birilerini beklemesi mantıklı.Uğraşmaması paşa paşa içeri girmesi asıl bunun yüzünden biraz düşünüp tartınca anlaşılıyor.

Şimdi bir şey yükleyecem şuraya @Alpamis bakıp direk aklına gelen kişiyi söyleyeceksin. Ama delikanlı gibi ilk kim aklına gelirse onu yazacan :gamyon:

Zehir ve Magellan dışında nedenleri de var bunun.Tartışılacak çok şey var.İmpel Down'dan müdürü yensen bile elini kolunu sallayarak çıkamıyorsun.Girdap akıntısı var gemisi var vs...

Teach koskoca tayfayla bile oradaki denizcileri hipnoz edip içeri girebilmişti.Adam hipnoz altında diye Luffy ve mahkumlar kolayca gemiyle çıkabilmişti.Şimdi tek başına bir birey olan Shiryuu bunları yapıp nasıl kaçacak hapisten.O yüzden birilerini beklemesi mantıklı.Uğraşmaması paşa paşa içeri girmesi asıl bunun yüzünden biraz düşünüp tartınca anlaşılıyor.
Dediğim gibi bunları göze alamaması ayrı bir olay. Bunlardan çok bariz olarak Magellan'dan tırstığını apaçık belli eden sözleri de var. Üşenmesem gidip o bölümleri okurum ama iyi hatırlıyorum. Shiryu bile doğrudan Magellan'dan çekindiği için giriyor hapse. Dediğin sorunların çoğu her zaman var. Hapishane'nin müdürü Hannibal iken sence bu aynı şekilde içeri girer miydi? Buna dürüstçe cevap istiyorum.:D

@RedTeroR

Delikanlı gibi aklıma kimse gelmedi.:D Kimse değil bir şey geldi. Aynen kaymak geldi. Aga bal varsa kaymak da olacak. İkisi fena oluyor.

Dediğim gibi bunları göze alamaması ayrı bir olay. Bunlardan çok bariz olarak Magellan'dan tırstığını apaçık belli eden sözleri de var. Üşenmesem gidip o bölümleri okurum ama iyi hatırlıyorum. Shiryu bile doğrudan Magellan'dan çekindiği için giriyor hapse. Dediğin sorunların çoğu her zaman var. Hapishane'nin müdürü Hannibal iken sence bu aynı şekilde içeri girer miydi? Buna dürüstçe cevap istiyorum.:D

@RedTeroR

Delikanlı gibi aklıma kimse gelmedi.:D Kimse değil bir şey geldi. Aynen kaymak geldi. Aga bal varsa kaymak da olacak. İkisi fena oluyor.
Hapishaneden çıkıp ana karaya ayak basamayacağını düşünüyorsa müdürün kim olduğu farketmezdi.

İşte asıl sorun böyle düşünüyor mu ?

Bana kalırsa düşünüyor.Hatırlarsanız Rayleigh sakin ama deniz kralı olan denizde kilometrelerce yüzünce Law tayfası şoke olmuştu.Shiryuu bir Ray değil ikincisi girdaplı denizde yüzme işi de yaş Rayleigh gibi olsa kaç yazar.

@RedTeroR

Olmadı ama böyle oradan Zoro'ya laf çakman lazımdı böyle böyle yarıştırıp duracaktık iki gereksiz karakteri :artiz:

Sen kalk haraçcıları döv gönder, Page one ile dövüş çiziksiz geri dön, karşında Hawkins ve Drake varken 3 kızı al götür sonra ben Sanji'yi unuttum nerede bu Sanji. :(

Sanji ile Zoro'nun bu arc yapmış oldukları değişmiş olsaydı Zoro fanları Sanji ile t***k geçiyor olurdu.

"Bayıldı la sapık aşçı."
"heyytt be çiziksiz dönmüş reyiz headlinerdan;) "
"Her arc kız peşinde koşmaktan uslanmayacak mısın? Adam olmaz bundan. :of:"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık