Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O kadar gözlem hakiyle görünmezliğe karşı gelinir bence.Aksi takdirde oldukça saçma bir şey olur.Kata'nın avantajı var bence.Yine de 1v1 göreceğimizi sanmıyorum ama ben.
Bakacaaaz :) Bb karıştırsın yine ortalığı. Tam onluk zemin hazır. Poneglif altın tepside bekliyor adeta. Tanıdığımız Bb bu boşluktan faydalanmalı. Yakışır ona bu hareketler.

Bence de Teach bunu değerlendirecek ve Shiryu ile bir kaç kişiyi gönderecektir. Shiryu da katakuriyi hakkıyla üstünlük kurarak yenecek ve Luffyden de katakuriden de güçlü olduğunu göreceğiz. Böylece en zayıf sağ kol olmadığını da anlarız.

Bence de Teach bunu değerlendirecek ve Shiryu ile bir kaç kişiyi gönderecektir. Shiryu da katakuriyi hakkıyla üstünlük kurarak yenecek ve Luffyden de katakuriden de güçlü olduğunu göreceğiz. Böylece en zayıf sağ kol olmadığını da anlarız.
Shiryu dahil 1 2 kişi daha Kataya dalarsa Shiryunun en zayıf olduğu anlaşılacak mı peki?

Garp ile ağız dalaşına girmiştir anca... Garp dediğimiz dede Roger'ı kovalamış bi kerem.
Cevab veremedi.

O mesajımın amacı Luffynin şu an bile Ray seviyesinde haki kullanamıyor oluşu. Yaşlılık dediğin Hyogoro gibi eziyet görürsen, köle gibi çalıştırılırsan gerçekten vurur insanı, Ray gibi insanlardan para çalıp gününü gün eden adama vurmuyor. Fakat Hyogoro Luffyden üstün b.haki kullanıyor mu kullanıyor. Demek istediğim seviye farkı bu, mental ve deneyim olarak fark var.
Bizzat Mangaka; yaş faktörünün OP önemli faktör olduğunu zikretti. Toriko olsa, tam tersi. Haki konusunda katılıyorum sana, yaşın ilerledikçe hakim artabilir ama o artan haki seviyesi diğer handikapı kapatmaz.

Shiryuu venom demon kullanmayan magellan’ın seviyesinde bi adamdı. Benim beklentim çok yüksek değil.

Görünmezlik meyvesine karşı en iyi dövüşecek kişidir belki de katakuri. Yerini tespit edemese de olur. Geleceği görürken nerden yara aldığını görürse oraya logia savunması yapar.

BB saldırır mı oraya bilemem (pek sanmam). Ama saldırırsa da katayla 1 vs 1 dövüşmezler. Moria’yla bile mertçe dövüşmeyen adamlardan bahsediyoruz.

Shiryuu venom demon kullanmayan magellan’ın seviyesinde bi adamdı. Benim beklentim çok yüksek değil.

Görünmezlik meyvesine karşı en iyi dövüşecek kişidir belki de katakuri. Yerini tespit edemese de olur. Geleceği görürken nerden yara aldığını görürse oraya logia savunması yapar.

BB saldırır mı oraya bilemem (pek sanmam). Ama saldırırsa da katayla 1 vs 1 dövüşmezler. Moria’yla bile mertçe dövüşmeyen adamlardan bahsediyoruz.
Katakuri çevresini mochiye dönüştürüp yerini bulabilir bile Shiryu'nun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık