Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben yanlış görmüşüm demek ki adskljfşalskjf
Olmama ihtimali çok az bence. Dracula gibi bir hikayesi bile olabilir. Can sıkıntısından kılıç ustalığına sarmış falan bile olabilir. Her şey olabilir karakter işlenmediği için:D
Aynen :D Çünkü hem isim göndermesi hemde diğer göndermeler var. Gerçekten öyle bir şey çıkabilir :D

Shanks'ın ne olduğu belli değil, bir orada bir burada bir şurada. Her kapıya gidiyor. Ne olduğunu göreceğiz bakalım merakla bekliyorum.

Ama serinin kilit isimlerinden birisi olduğu ortada.

Funduska

Zoro Hazan Suyu nun gerçek gücünü anlar ve artı bir tane daha efsanevi kılıç sahibi olursa King önünde duramaz. Çünkü Zoro nun kesemeyeceği şey yoktur. Arc sonunda Zoro : 1.500.000 belly ödülü olacak
Sende yeşillik zehirlenmesi görüyorum,reçetene dns yorumu okumama ve bolca dinlenme yazıyorum.Kendine dikkat et,melun hastalıktır.

Mihawk en güçlü kılıç ustası olduktan sonra shichibukai oluyor. Rakip bulamayınca gidip shchiliğe katılıyor çünkü. Vistayı yenmesine gerek yok. Vistayı yenmiş birini yenmiş olabilir. Ayrıca gözlem haki ile rakibinin gücünü de sezebiliyor. İyi bir kılıç ustası rakibinin gücünü dövüşmeden bilebilir diyor Zoroya. WB'ye saldırırken de aramızdaki farkı gözlerimle görmek istiyorum diyor. Yani arada güç farkı olduğunu kendisi gözlem haki ile belirliyor zaten. Ama gözleri ile de görmek istiyor. Mihawkı bana soracaksınız bu forumda :)
mihawk en güçlü kılıç ustası olduktan sonra shichibukai oldu diye bir bilgi hatırlamıyorum rakip bulamayınca demişsin gitsin samurai ülkesine bence yemez belki şöyle bir şey olmuş olabilir şahingöz ya mihawk kendisi kuşbakışı dünyadaki herkese bakıp sonra sengoku -ya şahin gözlerimle baktım en güçlü benim duyur herkese demiş olabilir çok tutucusunuz basit bir mantık kurdum anlamamanız garip animedeki en sevdiğim sözü tekrar yazıyorum oden : her şeyi göremezsin işte dünya böyle bir şey .
( mihawk -un diamond jozu -yu görememesi gibi )

wb ezilmiş gibi geldi bana en yıkıcı güce deprem meyvesine sahip iki ucu keskin kılıç tüm gücünü sergiliyebileceğini düşünmüyorsunuzdur herhalde oğulları hepsi o savaştaydı sengoku -nun en güçlü adam diye tanıttığı kişi wb , kaido tanıtılışı muhteşemdi en güçlü yaratık ama mihawk -ta en güçlü kılıç ustası dedirtecek bir şey göremedik kamazou -nun bayılttığı adamı boydan boya kesmesine rağmen bayıltamamış bir kişi
kamazou >mihawk :flaugh::flaugh::flaugh: seneryo gereği o bu şu takmıyorum gördüğüme inanıyorum gördüklerim bunları düşünmeme neden oluyor mihawk -un en güçlü kılıç ustası olarak tanıtılması dünya hükümetinin kendini güçlü göstermek istemesinden dolayıdır .

mihawk en güçlü kılıç ustası olduktan sonra shichibukai oldu diye bir bilgi hatırlamıyorum rakip bulamayınca demişsin gitsin samurai ülkesine bence yemez belki şöyle bir şey olmuş olabilir şahingöz ya mihawk kendisi kuşbakışı dünyadaki herkese bakıp sonra sengoku -ya şahin gözlerimle baktım en güçlü benim duyur herkese demiş olabilir çok tutucusunuz basit bir mantık kurdum anlamamanız garip animedeki en sevdiğim sözü tekrar yazıyorum oden : her şeyi göremezsin işte dünya böyle bir şey .
( mihawk -un diamond jozu -yu görememesi gibi )
Belki de gitti wanoya? Belki odeni wano dışında yendi? Belki wanonun en iyisini wano dışında yendi. İlla wanoya gitmesi gerekmez.Mihawk korsan çağından önce de ünlü birisiymiş dünyaca bu arada. Oda bazı bilgileri sbs ve vivre cardlarda veriyor. Mihawk, shanksten daha güçlü bir kılıç ustası bekliyor şuan. Oden de shanks ile beraber rogerın gemisindeydi. O dönemde de Mihawk vardı. Ayrıca Mihawk shanks ile duello etiğinde büyük bir ihtimalle shanks yonkou olmuştu.

her şeyi göremezsin işte dünya böyle bir şey bu söz oden -den önce oda -nın ağzından çıkma oda diyorki daha hiçbir şey görmediniz bu başlangıç mihawk -un kendisini jozu -nun durduracağını görememesi gibi çok tutucusunuz ilerde shiryu mihawk -u yenerse zoro -nun güçlenip kendisini geçmesini beklerken yaşlandı veya paslandı
dersiniz diye korkmaya başladım neyse daha fazla uzatmak istemiyorum ilerde görürüz ne olacağını :flaugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık