Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shabondy aklıma geldi. Shakuyaku bizimkiler Rayleigh için endişelenince, bişi olmaz o sizden 100 kat güçlü vs demişti. Üzerinden 2 buçuk sene geçti, Luffy giriş seviyesi haki eğitimi aldı falan ama hala Ray'in kullandığı gibi hakiyi kullanamıyor. Zoro'ya bakıyoruz herif skill kasıp herşeyi açmış. Luffy-Ray eğitim flashbacki gibi Mihawk flashbacki bile görmeyiz büyük ihtimalle, hop bu akış, hop bu kaplama, hop bu şeytani ruh falan der geçer. Baksana reyiz Vista'yı alıyor, daha hiç Luffy gibi haki üzerine gelişim göstermeden. Helal olsun aslanıma be.

Shabondy aklıma geldi. Shakuyaku bizimkiler Rayleigh için endişelenince, bişi olmaz o sizden 100 kat güçlü vs demişti. Üzerinden 2 buçuk sene geçti, Luffy giriş seviyesi haki eğitimi aldı falan ama hala Ray'in kullandığı gibi hakiyi kullanamıyor. Zoro'ya bakıyoruz herif skill kasıp herşeyi açmış. Luffy-Ray eğitim flashbacki gibi Mihawk flashbacki bile görmeyiz büyük ihtimalle, hop bu akış, hop bu kaplama, hop bu şeytani ruh falan der geçer. Baksana reyiz Vista'yı alıyor, daha hiç Luffy gibi haki üzerine gelişim göstermeden. Helal olsun aslanıma be.
Kardeşim sen kılıç ustalarını kılıç üstası yapan 6-7 tane etmen var onlardan haberin yok galiba!!! Onları öğren ondan sonra gel yetersiz seniii!! 6-7 etmen olmazsa serinin kılıç danışmanı Densetsu bunları kabul etmiyor. Çünkü onun mantığı ve görüş açısı Canon bilgi hadi bakalım öğren sonra gel!!

Vistayı yenemez.Mihawkın dengi adam vista , mihawk kendi ağzıyla söylüyor.2 yıl zaman atlamasının sonlara doğru yenseymiş mihawkı o zaman zoro.Zaman atlamasından bu yana herhangi bir power-up almadı çünkü.Balık adam adasında neyse şuan hala o zoro.Vista ha :fool::hhh: Sizi çılgınlar sizi.İlk önce tırpanlıyı indirsin kılıç sayısı önemsemeksizin , sonra vistaya yönelsin.Hahahaha , alem insanlarsınız yahu :D
Yahu yenemeyecegini bende biliyorum. Maksat girmesinler. :S
Ama tumen komutanlik guce gore belirlenmiyorsa Wb korsanlarinda alma ihtimali olabilir belki. Bu konuda biraz kararsiz kaldim.

Son düzenleme:
bence mihawk -u gözünüzde çok büyütüyorsunuz en iyi kılıç ustası olarak anılması dünya hükümeti sayesinde olan bir şey çünkü mihawk bir shichibukai . yeni dünyanın kontrolünü kaybeden dünya hükümetinin kendisini sürekli yüceltip yenileri korkuttuğunu biliyoruz bence bu yüzden mihawk en iyi diye tanıtıldı . oden reisin dediği gibi her şeyi göremezsin işte dünya böyle bir şey . yani mihawk bütün kılıç ustalarını yenmedi vista ile ilk defa karşılaşması buna örnek kim bilir belki daha muhteşemlerini görürüz wano da bunun olacağına inanıyorum tüm bunlardan yola çıkarak mihawk -a kötü demiyorum bence ilk 10 en iyi ihtimal ilk 5 -tedir. son olarak mihawk adamsa yeni dünyada elini kolunu sallayarak gezsin. :flaugh: ( son cümlemi vista ile hiç karşılaşmamış olmasından dolayı dedim. )

bence mihawk -u gözünüzde çok büyütüyorsunuz en iyi kılıç ustası olarak anılması dünya hükümeti sayesinde olan bir şey çünkü mihawk bir shichibukai . yeni dünyanın kontrolünü kaybeden dünya hükümetinin kendisini sürekli yüceltip yenileri korkuttuğunu biliyoruz bence bu yüzden mihawk en iyi diye tanıtıldı . oden reisin dediği gibi her şeyi göremezsin işte dünya böyle bir şey . yani mihawk bütün kılıç ustalarını yenmedi vista ile ilk defa karşılaşması buna örnek kim bilir belki daha muhteşemlerini görürüz wano da bunun olacağına inanıyorum tüm bunlardan yola çıkarak mihawk -a kötü demiyorum bence ilk 10 en iyi ihtimal ilk 5 -tedir. son olarak mihawk adamsa yeni dünyada elini kolunu sallayarak gezsin. :flaugh: ( son cümlemi vista ile hiç karşılaşmamış olmasından dolayı dedim. )
Güzel mantık ama o ünvanı Dünya Hükümeti mi verdi kendi mi kazandı bilmiyoruz.

Güzel mantık ama o ünvanı Dünya Hükümeti mi verdi kendi mi kazandı bilmiyoruz.
diyelim ki mihawk önceki en iyi kılıç ustasını yendi ve bu ünvanı aldı bunun üstüne her şeyi göremezsin işte dünya böyle bir şey derim bu olay hancock -un en güzel olarak tanıtılması gibi belki ufak bir adada daha güzeli vardır misal shirahoshi , hiyori bunlarda güzeldi ama bu dediklerimden dolayı şöyle düşünen olabilir o zaman kaido en güçlü değil ama adam tek başına yonkou ve hükümete savaş açmış ve yaşıyor mihawk -ta kaido gibi tanıtılsa tamam derdim mihawk en iyi ama vista ile karşılaşınca benim için her şey değişti bakalım belki ilerde mihawk -un gerçekten en iyi kılıç ustası olduğuna tanık oluruz

Son düzenleme:
önceden yazdığım bir düşüncemi tekrar yazmak istiyorum mihawk -un beni ve bu kılıcı geç demesinden ve ryuma -nın kendisinin kılıcı siyah yaptığını öğrendikten sonra aklıma gelmişti bence mihawk -un kılıcı kendi hakisinden dolayı siyah olmadı bence kılıç bir krallığın ya da tarikatın var olan en güçlü kılıcı yapalım demesinden dolayı var oldu bir ayin gibi düşünebilirsiniz.mihawk -un özellikle bu kılıç demesinden böyle bir şey aklıma geldi kılıcı yapan krallığında brook -un doğduğu krallık olduğunu düşünüyorum çünkü brook tayfaya katılırken ben şövalyeyim gibisinden bir şeyler demişti onun yaşadığı krallık modern kılıç sanatları ve hristiyanlığı anımsatıyor

Zannedersin Wb dünyadaki her denizci ve korsanla vs. atıp almış o ünvanı :) Böyle de bir düşünce, böyle de bir seriyi takip etme..
WB sence kimlerle kapışmamıştır zirvedekilerden diyeceğim ama engellemiştin dimi cevab da veremezsin şimdi :/ Ben bi tane örnek veriyim, zirvedeki Yalnız Kurt Mihawk Ou Sama ile karşılaşmamış hiç Marineford'a kadar.

Kardeşim sen kılıç ustalarını kılıç üstası yapan 6-7 tane etmen var onlardan haberin yok galiba!!! Onları öğren ondan sonra gel yetersiz seniii!! 6-7 etmen olmazsa serinin kılıç danışmanı Densetsu bunları kabul etmiyor. Çünkü onun mantığı ve görüş açısı Canon bilgi hadi bakalım öğren sonra gel!!
Reyiz ne yaptın yav, hemen gidip seriyi bi daha bu kriterlere göre okuyayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık