Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kılıç ustalığı , adı üstünde kılıç ustalarının seviyesini etkileyen en temel şey.Yazdığını tekrar oku istersen , garip bir mânâ ortaya çıkıyor.
Kılıç ustalığından kastım kılıç teknikleri ve becerisi. Mangaka Vista'nın Mihawk'la kapışabilecek düzeyde kılıç ustalığının olduğunu ifade etmişti. Şimdi burdan Vista=Mihawk anlamıyorsak kılıç ustalığını kılıç kullanma becerisi ve teknik olarak düşünmek daha makul ve mantıklı olur.

Bugün insanlar ünvan Mihawk'ta olmasına rağmen en iyi diye Vista'nın bile ismini verebiliyor. Vista'nın Vivre card'ınta onunla eşit dövüşebildi diyor.:D Reyiz Zoro'ya yeniliyor ise Zoro Mihawk'ı da yenmeye yakın demektir.

Kılıç ustalığından kastım kılıç teknikleri ve becerisi. Mangaka Vista'nın Mihawk'la kapışabilecek düzeyde kılıç ustalığının olduğunu ifade etmişti. Şimdi burdan Vista=Mihawk anlamıyorsak kılıç ustalığını kılıç kullanma becerisi ve teknik olarak düşünmek daha makul ve mantıklı olur.
Yoo , ben gayet mihawk=vista anlıyorum.Alır alamaz kavgada , mangayı çizen ben değilim.Bence eşitler.Marcoyla birlikte akainuya dalan tek kişi.Hakiside hayvani , amiral savunması dediğimiz şeyi aşacak kadar hemde.

Yoo , ben gayet mihawk=vista anlıyorum.Alır alamaz kavgada , mangayı çizen ben değilim.Bence eşitler.Marcoyla birlikte akainuya dalan tek kişi.Hakiside hayvani , amiral savunması dediğimiz şeyi aşacak kadar hemde.
Sana bir faydası olacağından değil ama üzerine biraz düşünürsen belki bir şeyler çağrıştırabilir. Gerçi bunun üzerine şimdiye kadar düşünseydin çoktan bir şeyler çağrışırdı ama.. Dur bi' dakka. Yoksa düşündüğün halde mi böyle... Eyvaaaah. Neyse:

:byee:

Eşit değiller. Kılıç yetenekleri konusunda eşitler. İkisi de shanks ile beraber top class kılıç ustası. Fakat hız dayanıklılık haki vs ile mihawk en güçlü oluyor. Yani kılıç yeteneğinde eşit olması Total güçte eşitlik vermiyor.

Adam eşşşşşşek kadar ünvanı hiçe sayıp Vista=Mihawk diyor. Sen kime ne anlatıyon hocaaaa :)
O ünvanı almadan (kim veriyo bu ünvanı ? genel halk mı ?) önce vista ile kapışmamış mihawk.Kapışsa belki ünvansız sadece güçlü bir kılıç ustası shichibukai olurdu.Marinefordda gördüğümüz kadarıyla ne vista mihawkı nede mihawk vistayı yendi/ezdi.Farklı birşeyler mi okuyup/izliyoruz anlamadım.Ve rica ederim benim yazılarımı alınltılama , lütfen.Küçümseyici/aşağılayıcı konuşuyorsun , hoş değil.

O ünvanı almadan (kim veriyo bu ünvanı ? genel halk mı ?) önce vista ile kapışmamış mihawk.Kapışsa belki ünvansız sadece güçlü bir kılıç ustası shichibukai olurdu.Marinefordda gördüğümüz kadarıyla ne vista mihawkı nede mihawk vistayı yendi/ezdi.Farklı birşeyler mi okuyup/izliyoruz anlamadım.Ve rica ederim benim yazılarımı alınltılama , lütfen.Küçümseyici/aşağılayıcı konuşuyorsun , hoş değil.
Dünya'yı gez gör diyen adamın WB korsanlarının belki en iyi kılıç ustasıyla MF'ye kadar hiç karşılaşmamış olması da ayrı ironi gerçi hak veriyorum GL'de 10 milyonluk adamları avlamak varken niye NW'de avlanacaksın ki :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık